Próba mikrofonu
PRÓBA MIKROFONU

Rodzina i znajomi mówią, że masz fajny głos. Marzysz o pracy lektora, ale brakuje Ci pewności i doświadczenia? Sprawdź się tutaj! Wykup wizytówkę, poddaj się ocenie odwiedzających, zostaw namiar do siebie. Kto wie, być może wpadniesz komuś w ucho!

Piotr Kołaczkowski 23 lata student
Nagrywam zapowiedzi do reklam, jingli, zajawek, id-ków i wszystkiego co potrzeba. Na co dzień jestem głosem lokalnej stacji radiowej na zachodzie Polski. Gram też na gitarze w mocno brzmiącej kapeli, więc najlepiej się czuję w rockowych klimatach, ale jak trzeba to sprawdzę się tam, gdzie potrzebny jest solidny, mruczący głos. Zapraszam do wysłuchania i komentowania moich demówek.

 

Kontakt:  piotr.kolaczkowski92@gmail.com

 
 

Próbki audio

00:00/00:00
  1. Próbka nagrania użytkownika 1
  2. Próbka nagrania użytkownika 2
  3. Próbka nagrania użytkownika 3
  4. Próbka nagrania użytkownika 4

Oceń próbkę

1 (1 głos)
Vote up!
Vote down!

Komentarze (4)

2015-09-23 tomekb

Wow! Całkiem fajne nagrania. Jesteś jednym z najlepszych typów w tym dziale. Fajny tembr, niezła interpretacja i praktycznie brak dla mnie słyszalnych błędów. Za wyjątkiem pierwszej próbki. To jest dłuższy tekst niż reszta i on jednak pokazuje, że do poprawy są moim zdaniem moim  legendarne już w tym dziale, monotonne końcówki. Zwróć tylko uwagę ile razy tak samo kończysz zdanie. To jest trochę nienaturalne. Ufff coś znalazłem :) Poza tym, jest naprawdę fajnie. Trzymam kciuki!

2016-05-17 piotr.k

Dziękuję za rzetelną ocenę. Czytam coraz więcej tekstów i staram się je jak najbardziej urozmaicać. Podmieniłem pierwsza próbkę. Mam nadzieję, że teraz jest ciekawiej :)

pozdrawiam

2016-06-03 Si®

Fakt, dobre nagrania. Powoli można myśleć o rozsyłaniu się do banków głosów ;)

2016-07-26 piotr.k

Miło to słyszeć. Więc nie pozostaje mi nic innego jak tylko spróbować :) Mam nadzieję, że to będzie kolejny krok w mojej lektorskiej karierze .

Studio Medianawigator.com

reklama

Agencja MediaNawigator.com

Powered by:

Bank głosów Mikrofonika.net

reklama