Próba mikrofonu
PRÓBA MIKROFONU

Rodzina i znajomi mówią, że masz fajny głos. Marzysz o pracy lektora, ale brakuje Ci pewności i doświadczenia? Sprawdź się tutaj! Wykup wizytówkę, poddaj się ocenie odwiedzających, zostaw namiar do siebie. Kto wie, być może wpadniesz komuś w ucho!

Łukasz Wojciech „Gabriel” Wiśniewski – ur. 1994 roku na Pomorzu. Od dziecka członek chóru (od kościelnych po świeckie) i szkolnych grup teatralnych. Uwielbia odgrywać czarne charaktery i improwizować. Z zamiłowania podróżnik, uzależniony od adrenaliny i muzyki. Stara dusza w młodym ciele. Komunikuje sie po angielsku, rosyjsku i po polsku.

 

 

Próbki audio

00:00/00:00
  1. Próbka nagrania użytkownika 1
  2. Próbka nagrania użytkownika 2
  3. Próbka nagrania użytkownika 3
  4. Próbka nagrania użytkownika 4

Oceń próbkę

0 (0 głosów)
Vote up!
Vote down!

Komentarze (1)

2016-06-07 tomekb

Łukaszu, uwielbiam Redutę Ordona :) Też mnie to kręci. Ale nie wiem czy to jest dobra próbka do wysyłki. Powiem tak. Twój przypadek jest dla mnie bardzo ciężki do oceny. Jesteś ewidentnie na samym początku drogi. Masz wiele braków. Ale jednocześnie słyszę, że zarówno Twój tembr można uznać za ciekawy, jak i interpretacyjnie nie boisz się iść na całość. Słyszałem takich którzy z takim bagażem polegli, ale i takich którym się udało. To trochę tak jakbyś stanął na starcie, pokazał mięśnie, zrobił parę gibkich przysiadów i zapytał: dobiegnę do mety? Nie wiem. Ale masz szansę :)

Studio Medianawigator.com

reklama

Agencja MediaNawigator.com

Powered by:

Bank głosów Mikrofonika.net

reklama