Początkująca, zielona..

#1 śr., 2017/01/11 - 13:58
P_prokrastynacja
Obrazek użytkownika P_prokrastynacja

Witam wszystkich serdecznie!
Nowy rok, nowe postanowienia. Nick- dobrany nie bez przyczyny...
W październiku rozpoczęłam studia II stopnia na wydziale Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej. Po kilku rozmowach i wystąpieniach, komentarzach kolegów i koleżanek dotyczących mojego głosu, postanowiłam nieco zainteresować się tematyką związaną z pracą głosem. Zaczynam przekonywać się, że może rzeczywiście jest "coś" interesującego w mojej barwie. Często słyszę, że jest ona głęboka i nadająca się do pracy w rozgłośniach radiowych :) Sama nie wiem od czego zacząć i jak się przekonać czy coś w nim jest czy to zwykła uprzejmość nowo poznanych mi ludzi :) Czy jeżeli znajdą Państwo chwilkę, byliby na tyle uprzejmi, żeby wskazać mi pierwszy krok czy też "mini instrukcję" dotyczące próbek głosu? Dziękuję pozdrawiam!

pt., 2017/01/13 - 09:14
tomekb
Obrazek użytkownika tomekb

Hej hej przeszukaj dokładnie serwis i forum. Zajrzyj do działu Łowcy talentów. Jak się pewnie domyślasz nie jesteś jedyna :)

pt., 2018/04/27 - 03:50
MarcinKolas
Obrazek użytkownika MarcinKolas

Najtrudniejsze według mnie - to tak jak wspomniałaś, uświadomienie sobie, że posiada się dobry radiowy głos. Potem można zacząć działać. Warto udzielać się gdy jeszcze studiujesz w prowadzeniu konferencji czy spotkań. Doda Ci to dużo pewności siebie która jest niezbędna. Ukończ studia a w między czasie zgłoś swój głos do jednego z banków głosu i czekaj na odpowiedź. Nie czekaj z założonymi rękami. Dużo pracuj głosem poprzez ćwiczenia. Może kiedyś odpiszesz czy udało Ci sie coś osiągnąć