Próba mikrofonu
PRÓBA MIKROFONU

Rodzina i znajomi mówią, że masz fajny głos. Marzysz o pracy lektora, ale brakuje Ci pewności i doświadczenia? Sprawdź się tutaj! Wykup wizytówkę, poddaj się ocenie odwiedzających, zostaw namiar do siebie. Kto wie, być może wpadniesz komuś w ucho!

Głos służy mi w pracy od blisko 7 lat. Wszystko zaczęło się od prowadzenia audycji młodzieżowej na antenie lokalnego radia. Po przeprowadzce do Warszawy przez kilka lat byłem prezenterem Akademickiego Radia Kampus, gdzie współprowadziłem pasma poranne i popołudniowe, a także autorską audycję publicystyczną.

W międzyczasie zacząłem pracę w telewizji informacyjnej, gdzie dość szybko zostałem „zaakceptowany” do czytania treści na antenę. Zaczęło się od krótkich tłumaczeń, z czasem pojawiały się coraz dłuższe formy, aż do autorskich materiałów reporterskich. Mój głos dało się słyszeć na co najmniej dwóch antenach grupy medialnej TVN, w tym - od czasu do czasu - także w głównym wydaniu programu „Fakty” (czytanie tzw. setek i treści przedstawionych na tzw. grafikach/planszach). W tym czasie miałem również zaszczyt uczyć się od wyjątkowych profesjonalistów z dziedziny logopedii medialnej.

Swoją przyszłość, przynajmniej w części, chciałbym związać z pracą głosem - czy to jako prezenter radiowy, czy próbując swoich sił właśnie jako lektor. Bo to po prostu taka robota, która sprawia mi sporo radości. A przecież nie ma nic lepszego niż praca, która nie jest tylko smutnym obowiązkiem!

 

Próbki audio

00:00/00:00
  1. Próbka nagrania użytkownika 1
  2. Próbka nagrania użytkownika 2
  3. Próbka nagrania użytkownika 3

Oceń próbkę

0 (0 głosów)
Vote up!
Vote down!

Brak komentarzy

Zawodowcy do wynajęcia

reklama

Agencja MediaNawigator.com