Baza polskich lektorów
BAZA LEKTORÓW

Poznaj twarze i historie polskich lektorów! Poniżej przedstawiamy sylwetki najpiękniejszych głosów lektorów filmowych, reklamowych i dubbingowych. Uwaga! Znalazłeś nieaktualny wpis? Masz dodatkowe informacje lub uwagi? Pisz do nas.

Hubert Radzikowski lektorem został, bo jak sam mówi: „Zacząłem mówić, a ktoś to nagrał, no i stało się". Jego najbardziej znane produkcje: Tymbark, Bryza, Delicje, Reklamowe Zmagania Miast, Ekotropi, Podróże, banery – TVN. Wykształcenie - wieczny student. Głos najchętniej podkłada w trailerach filmowych, a nigdy nie weźmie udziału w reklamie koła dwumasowego do diesla („zainteresowani wiedzą o co chodzi” - dodaje). Ulubiony mikrofon – „Każdy, który mnie lubi". Za najtrudniejszą produkcję uważa postsynchron do spotu reklamowego Bryzy: „Aktor nie wymawiał wszystkich głosek, wobec czego nie było ich widać na ustach. Ciężko było, ale udało się mu je wcisnąć".

Niecodzienność pozwala mu zapomnieć o codzienności, a idzie przez tę codzienność „boso, ale w ostrogach". W wolnych chwilach muzykuje, zawsze chciał być żużlowcem. Jako swój wzór wymienia Jamesa Earla Jonesa, a Buster Keaton to bohater, któremu głos chętnie by podłożył. Za wadę swojej pracy uważa to, że trzeba się tyle nagadać. Od współpracowników oczekuje konkretów.

 

(źródło: materiały własne)

 

Próbki audio

00:00/00:00
  1. trailer "Ty i ja i wszyscy, których znamy"
  2. reklama "Fruittella"
  3. trailer "Eros"

Oceń lektora

1 (1 głos)
Vote up!
Vote down!

Brak komentarzy

Studio Medianawigator.com

reklama

Agencja MediaNawigator.com

Powered by:

Bank głosów Mikrofonika.net

reklama