Próba mikrofonu
PRÓBA MIKROFONU

Rodzina i znajomi mówią, że masz fajny głos. Marzysz o pracy lektora, ale brakuje Ci pewności i doświadczenia? Sprawdź się tutaj! Wykup wizytówkę, poddaj się ocenie odwiedzających, zostaw namiar do siebie. Kto wie, być może wpadniesz komuś w ucho!

Mam na imię Łukasz i bytuję w mieście słynącym m.in. z wysokiego stopnia mineralizacji powietrza, t.j. w Krakowie. Lata wdychania tutejszej cudownej i unikatowej aeromikstury ukształtowały charakter mego głosu, który postanowiłem Wam zaprezentować.

Dźwięk towarzyszy mi całe życie – począwszy od nałogowego słuchania muzyki w dzieciństwie (który to nałóg nadal pieczołowicie pielęgnuję) aż do dziś, kiedy mogę się nim zajmować od strony technicznej w swoim kameralnym studiu nagraniowym. Czasem udzielam się wokalnie, czasem też coś prostego komponuję. Druga pasja to książki. Połączyłem realizację dźwięku ze słowem czytanym i coś sobie ponagrywałem...

Fascynują mnie stare, unikatowe bajki, więc w najbliższych miesiącach planuję stworzyć poświęcony im kanał w świecie wirtualnym.

 

 

Próbki audio

00:00/00:00
  1. Próbka nagrania użytkownika 1
  2. Próbka nagrania użytkownika 2
  3. Próbka nagrania użytkownika 3

Oceń próbkę

0 (0 głosów)
Vote up!
Vote down!

Brak komentarzy

Studio Medianawigator.com

reklama

Agencja MediaNawigator.com