Próba mikrofonu
PRÓBA MIKROFONU

Rodzina i znajomi mówią, że masz fajny głos. Marzysz o pracy lektora, ale brakuje Ci pewności i doświadczenia? Sprawdź się tutaj! Wykup wizytówkę, poddaj się ocenie odwiedzających, zostaw namiar do siebie. Kto wie, być może wpadniesz komuś w ucho!

Mieszkanka Malborka. Lat 46. 10 lat temu moje życie zawodowe obrało kurs na muzykę (po wielu latach w zawodzie ekonomisty :)). Od tego czasu wszystkie ścieżki związane z moją pracą i pasjami związane były z mówieniem i pracą nad głosem :)

Muzyk instrumentalista (pedagog), wokalistka, konferansjer, lektor i prowadząca audycję w Radio Malbork "Na szlaku historii i jej tajemnic". Przewodnik po zamku w Malborku (czterokrotna finalistka Konkursów Krasomówczych dla Przewodników PTTK w Golubiu Dobrzyniu; w tym roku nominowana do programu Mistrz Mowy Polskiej).

Oddając się w Państwa ręce z wielką pokorą przyjmuję i oczekuję na wszelkie opinie.

Pozdrawiam serdecznie
Marta Szewczyk

 

Próbki audio

00:00/00:00
  1. Próbka nagrania użytkownika 1
  2. Próbka nagrania użytkownika 2
  3. Próbka nagrania użytkownika 3

Oceń próbkę

0 (0 głosów)
Vote up!
Vote down!

Komentarze (1)

2019-09-09 Przemysław Strzałkowski

Dzień dobry,

Podejrzewam, że nominacja do programu Mistrz Mowy Polskiej zamurowała potencjalnym komentatorom usta ;)

Przy okazji nachodzi mnie refleksja, że można w tym dziale zaobserwować pewną prawidłowość. A mianowicie: z im większą skromnością nowy ochotnik oczekuje na opinie, tym jego poziom szybuje wyżej. W Pani przypadku mówienie o pokorze jest oczywistym wyrazem klasy i kultury, gdy nadesłane nagrania są niewątpliwie na wysokim poziomie i mogą być odebrane jedynie pozytywnie.

Gdybym już koniecznie, ale koniecznie, chciał coś znaleźć - to w moim odbiorze w drugiej połowie próbki 1 pojawiają się dwa lekkie zawahania w naracji. Tak, jakby oko na ułamek sekundy zgubiło tekst, zamiast "skanować" treść nawet z wyprzedzeniem. Ale jest to niuans. I mówię o nim wyłącznie po to, by nie pisać tylko laurki. Bo poziom, który tu słyszymy, jest dla wielu w "Próbie mikrofonu" odległy. A od Pani należy wymagać więcej :)

Ciesząc się, że Pani tu jest, gratuluję nominacji do programu Mistrz Mowy Polskiej i trzymam kciuki :)

Zawodowcy do wynajęcia

reklama

Agencja MediaNawigator.com