Próba mikrofonu
PRÓBA MIKROFONU

Rodzina i znajomi mówią, że masz fajny głos. Marzysz o pracy lektora, ale brakuje Ci pewności i doświadczenia? Sprawdź się tutaj! Wykup wizytówkę, poddaj się ocenie odwiedzających, zostaw namiar do siebie. Kto wie, być może wpadniesz komuś w ucho!

Moja przygoda z głosem zaczęła się w dzieciństwie, kiedy to dla zabawy zacząłem naśladować aktorów z filmów, wypowiadając ich kwestie i inscenizując sceny. Podobało mi się to tak bardzo, że następnie przyszedł czas na reklamy i postacie z ulubionych kreskówek. Przez całe lata ta zabawa nie opuściła mnie ani na chwilę, przybierając nowe formy.

Na mój głos uwagę zwracali przyjaciele, rodzina, klienci podczas biznesowych rozmów telefonicznych oraz przypadkowo spotkane osoby. Do tej pory nie wyszło to jednak poza sferę czystej zabawy i samoekspresji.

Najbardziej atrakcyjnym dla mnie obszarem jest dubbing – w szczególności ten do kreskówek i gier. Wachlarz postaci od stosunkowo zwyczajnych głosów aż po te najbardziej zmodulowane i wymagające.

Aktualnie poszukuję nowych wyzwań, inspiracji oraz opinii od ludzi doświadczonych w temacie abym mógł z większą świadomością rozwijać swoje umiejętności.

 

Próbki audio

00:00/00:00
  1. Próbka nagrania użytkownika 1
  2. Próbka nagrania użytkownika 2
  3. Próbka nagrania użytkownika 3

Oceń próbkę

0 (0 głosów)
Vote up!
Vote down!

Komentarze (1)

2020-01-22 PinkGuy

Lewe ucho to kocha

Studio Medianawigator.com

reklama

Agencja MediaNawigator.com

Powered by:

Bank głosów Mikrofonika.net

reklama