Próba mikrofonu
PRÓBA MIKROFONU

Rodzina i znajomi mówią, że masz fajny głos. Marzysz o pracy lektora, ale brakuje Ci pewności i doświadczenia? Sprawdź się tutaj! Wykup wizytówkę, poddaj się ocenie odwiedzających, zostaw namiar do siebie. Kto wie, być może wpadniesz komuś w ucho!

Głosem pracowałem szerzej od 13 roku życia, gdy uczęszczałem na kółko teatralne. Wtedy usłyszałem słynne i banalne, że "mój głos coś w sobie ma".

Na co dzień - zawodowo zamieszany jestem w sprawy kreatywno-informatyczne. Nie są mi obce kampanie reklamowe, copywriting, blogosfera, montaż wideo i materiały dla social media. Miałem również przyjemność użyczać parokrotnie swojego głosu w projektach multimedialnych.

Marzeniem byłoby wygrać casting i móc zasiąść przy profesjonalnym sprzęcie audio, móc użyczyć swojego głosu. Jednocześnie nie pozwalam, by marzenia poniosły mnie zbyt wysoko - mam świadomość braków w warsztacie, koniecznych do nadrobienia. Kieruję się ideą, iż lepiej jest spróbować i ponieść porażkę, niż marzyć i skończyć na planach, które nigdy nie zaistniały.

Wszelkie wskazówki i opinie chętnie przeczytam też pod adresem jusko@o2.pl.

 

 

Próbki audio

00:00/00:00
  1. Próbka nagrania użytkownika 1
  2. Próbka nagrania użytkownika 2

Oceń próbkę

0 (0 głosów)
Vote up!
Vote down!

Brak komentarzy

Studio Medianawigator.com

reklama

Agencja MediaNawigator.com