Próba mikrofonu
PRÓBA MIKROFONU

Rodzina i znajomi mówią, że masz fajny głos. Marzysz o pracy lektora, ale brakuje Ci pewności i doświadczenia? Sprawdź się tutaj! Wykup wizytówkę, poddaj się ocenie odwiedzających, zostaw namiar do siebie. Kto wie, być może wpadniesz komuś w ucho!

Nazywam się Patryk Heidrich. Chodzę już po tym świecie 21 lat. Ten czas uksztaltował mnie na człowieka gotowego do podejmowania wyzwań i nie lękajacego się porażek. Gdybym miał się opisać w 3 słowach, są to: zaangażowanie, zorganizowanie i skupienie.

Na co dzień prowadzę 106. łódzką gromadę zuchów, co zapoczątkowało rozwój moich umiejętności lektorskich poprzez historie opowiadane przy ogniskach, czy też dobranockach. Podkładałem głos do studenckich projektów filmowych oraz byłem konferansjerem podczas łódzkich śpiewanek patriotycznych z okazji Dnia Niepodległości na rynku łódzkiej Manufaktury w latach 2016-2018.

Według mnie lektor powinien być: elastyczny, przekonujący, charyzmatyczny, przyjemny w odbiorze. Bo głos to nie dźwięki, tylko emocje, a słowa to narzędzie.

 

Próbki audio

00:00/00:00
  1. Próbka nagrania użytkownika 1
  2. Próbka nagrania użytkownika 2
  3. Próbka nagrania użytkownika 3

Oceń próbkę

0 (0 głosów)
Vote up!
Vote down!

Brak komentarzy

Studio Medianawigator.com

reklama

Agencja MediaNawigator.com

Powered by:

Bank głosów Mikrofonika.net

reklama