Próba mikrofonu
PRÓBA MIKROFONU

Rodzina i znajomi mówią, że masz fajny głos. Marzysz o pracy lektora, ale brakuje Ci pewności i doświadczenia? Sprawdź się tutaj! Wykup wizytówkę, poddaj się ocenie odwiedzających, zostaw namiar do siebie. Kto wie, być może wpadniesz komuś w ucho!

Bartosz Drywa – 25 letni student finansów, na etacie pracownik zajmujący się przetwarzaniem danych i wytwarzaniem setek wykresów. Po godzinach miłośnik IT, muzyki oraz literatury.
Szukam nowych wyzwań, w związku z czym staram się, zgodnie z pozytywną opinią znajomych, swoich sił w pracy głosem (zarówno lektorka jak i dubbing).

Jak dotąd bez doświadczenia w tym zakresie. Liczę na konstruktywna krytykę. Zainteresowane współpracą osoby zapraszam do kontaktu.

 

 

Próbki audio

00:00/00:00
  1. Próbka nagrania użytkownika 1
  2. Próbka nagrania użytkownika 2
  3. Próbka nagrania użytkownika 3

Oceń próbkę

0 (0 głosów)
Vote up!
Vote down!

Komentarze (5)

2018-02-11 Dawid Gruchlik

fajnie, ale za szybko czytane spróbuj wolniej bo momentami trochę niewyraźne

2018-02-23 me_wash

Tembr nawet ciekawy, ale niestety wyraźnie słychać wadę wymowy na s, ś, ć, c itp. Do tego standardowo hiperpoprawność na Ę Ą itd. Interpretacja też pozostawia wiele do życzenia - bez urazy, ale bardzo dużo pracy przed Tobą jeśli chcesz w tej dziedzinie coś osiągnąć. Emisja głosu, logopeda, być może ortodonta, interpretowanie tekstów - dużo czasu i pieniędzy, więc warto przekalkulować czy to jest drogą jaką chcesz iść.

2018-02-25 neurologopeda

Potwierdzam, to co napisał me_wash odnośnie wady wymowy. Z tego co słyszę zaburzone są wszystkie szeregi. Głoski ciszące /ś, ć, dź/ oraz prawdopodobnie /ź/, która tutaj się nie pojawia; głoski syczące /s, c/ oraz /z, dz/ - przy których pozycja języka jest również najprawdopodobniej zaburzona (choć są mniej wadliwie słyszalne). Głoski szumiące /sz, ż, cz/ oraz najprawdopodobniej /dż/ - nie słychać w nich na pierwszy "rzut ucha" nieprawidłowości, ale brzmią dość ostro, stąd obstawiam, że pozycja języka w przypadku ich realizacji jest również niewłaściwa. Najprawdopodobniej jest to sygmatyzm międzyzębowy, ale spokojnie panie Bartoszu - praca z dobrym logopedą pomoże :)

2018-03-16 tomekb

Zgadzam się z przedmówcami. Najpierw logopeda. Na plus - silna emisja.

2018-07-05 Przemysław Strzałkowski

Panie Bartoszu, w przesłanych nowych próbkach słychać nieco, że starał się Pan to i owo poprawić. Nadal jednak warto pracować nad tym, o czym pisali przedmówcy. Na s, ś, ć, c itp. pozostają problemy. Bywa, że powraca hiperpoprawność ę, ą. Wyrównał Pan ogólnie tempo, ale w chwilach "zapomnienia" zdarza się niepotrzebne przyspieszanie, co zawsze grozi rozmyciem lub połykaniem wyrazów.

Ale ważne, że - jak widać - nie poddaje się Pan i walczy :)

Studio Medianawigator.com

reklama

Agencja MediaNawigator.com

Powered by:

Bank głosów Mikrofonika.net

reklama