Strona główna >> Talenty >> Lisiecki Waldek

źródło: archiwum użytkownika

Lisiecki Waldek
Dziennikarz radiowy z kilkunastoletnim doświadczeniem. Z wykształcenia kulturoznawca i medioznawca. Pasjonat fotografii. Jako lektor dopiero zaczyna, udzielił głosu do kilku filmó‚w dokumentalnych. Kontakt: waldilis@wp.pl
Próbki audio:
Próbka nagrania użytkownika 1
Próbka nagrania użytkownika 2

Komentarze

tomekb
07.09.2012

Akcenty w zdaniu, sposó‚b podania treści by przekaz był jasny i zrozumiały - na piątkę™ (może z małym minusem ;). Widać, że nie ma kłopotó‚w ze zdaniami złożonymi, czuć doświadczenie radiowe. Ale to ma też swoje minusy. To tembr radiowy, maniera serwisancko-reporterska. Do tego niestety pewna niechlujność dykcyjna, ja powiem - nieprawidłowe otwieranie paszczy, ale Lena pewnie mogłaby dodać coś wię™cej. W każdym razie nad tym na pewno trzeba popracować. Na Pana miejscu chyba poważnie zastanowiłbym się™ czy nie odpuścić lektorki, bo mimo pozornego pokrewieństwa zawodó‚w to jednak inna bajka i sporo pracy przed Panem.

julia2
22.03.2013

Głos typowy do radia....słychać,a nie idać.

Dodaj komentarz

Zaloguj się albo zarejestruj aby dodać komentarz

donos, kontakt

Zobacz także:

źródło: materialy własne użytkownika

Pan Stanisław studiował dziennikarstwo i komunikację społeczną, co spowodowało, że zainteresował się pracą w mediach. Szczególnie przypadł mu do gustu mikrofon. Sprawdźmy jak sobie z nim radzi.

źródło: materiały własne użytkownika

Pan Igor to człowiek orkiestra, Zajmuje się wieloma rzeczami. Czytanie to jego pasja. Co czyta? Sprawdźcie sami i posłuchajcie nagrań.

źródło: materiały własne użytkownika

Pan Ireneusz już próbował swoich sił jako lektor w amatorskich produkcjach. Czy ma szansę przebić się na rynek o zasięgu ogólnopolskim? Oceńcie sami.