Strona główna >> Talenty >> Lisiecki Waldek

źródło: archiwum użytkownika

Lisiecki Waldek
Dziennikarz radiowy z kilkunastoletnim doświadczeniem. Z wykształcenia kulturoznawca i medioznawca. Pasjonat fotografii. Jako lektor dopiero zaczyna, udzielił głosu do kilku filmó‚w dokumentalnych. Kontakt: waldilis@wp.pl
Próbki audio:
Próbka nagrania użytkownika 1
Próbka nagrania użytkownika 2

Komentarze

tomekb
07.09.2012

Akcenty w zdaniu, sposó‚b podania treści by przekaz był jasny i zrozumiały - na piątkę™ (może z małym minusem ;). Widać, że nie ma kłopotó‚w ze zdaniami złożonymi, czuć doświadczenie radiowe. Ale to ma też swoje minusy. To tembr radiowy, maniera serwisancko-reporterska. Do tego niestety pewna niechlujność dykcyjna, ja powiem - nieprawidłowe otwieranie paszczy, ale Lena pewnie mogłaby dodać coś wię™cej. W każdym razie nad tym na pewno trzeba popracować. Na Pana miejscu chyba poważnie zastanowiłbym się™ czy nie odpuścić lektorki, bo mimo pozornego pokrewieństwa zawodó‚w to jednak inna bajka i sporo pracy przed Panem.

julia2
22.03.2013

Głos typowy do radia....słychać,a nie idać.

Dodaj komentarz

Zaloguj się albo zarejestruj aby dodać komentarz

donos, kontakt

Zobacz także:

źródło: materiały własne użytkownika

Amator ze sporym doświadczeniem, który chciałby wziąć udział w tworzeniu audiobooka dla dorosłych lub dla dzieci. Posłuchajcie jak brzmi baryton Pana Roberta.

źródło: materiały własne użytkownika

Czy sam entuzjazm i chęć rozwoju wystarczą do bycia lektorem? Posłuchajcie kolejnego "radiowego głosu".

źródło: materiały własne użytkownika

Fan dubbingu i muzyki. Gra w zespole hip hopowym. Chciałby spróbować swoich sił w pracy lektora. Posłuchajcie proszę i oceńcie nagranie Pana Doriana.