Próba mikrofonu
PRÓBA MIKROFONU

Rodzina i znajomi mówią, że masz fajny głos. Marzysz o pracy lektora, ale brakuje Ci pewności i doświadczenia? Sprawdź się tutaj! Wykup wizytówkę, poddaj się ocenie odwiedzających, zostaw namiar do siebie. Kto wie, być może wpadniesz komuś w ucho!

"Mam na imię Łukasz. Handlowiec z Warmii i Mazur. Moją pasją jest muzyka, zwłaszcza alternatywna. Amatorsko pogrywam szukając ciekawych brzmień. Przed mikrofonem zdarza mi się coś zaśpiewać. Pozdrawiam"

 

 

Próbki audio

00:00/00:00
  1. Próbka nagrania użytkownika 1
  2. Próbka nagrania użytkownika 2
  3. Próbka nagrania użytkownika 3

Oceń próbkę

0 (0 głosów)
Vote up!
Vote down!

Komentarze (2)

2019-07-25 Przemysław Strzałkowski

"Witaj, mój mały przybyszu..." - czy zakłada Pan, że próbki będą odsłuchiwać tylko dzieci, ewentualnie osobnicy o niskim wzroście? :D

Odkładając heheszki: nooo, mamy tu porządny, ciekawy męski głos! Jest fajny dół z ciepłym, ale też zmatowionym brzmieniem. I inteligentnie podawany tekst. Z zawieszkami, dociskiem, przymrużeniem oka czy uśmiechem tam, gdzie trzeba.

Dysponując taką bazą warto popracować nad szczegółami. Pojawiają się zaseplenienia, rozmycia (głównie na -ść). Proszę pilnować drobnych rzeczy, bo one się potem mszczą... I tak: w ogólnie fajnie zinterpretowanym tekście (próbka 3) szlag trafił całość, bo podczas słuchania wciąż miałem w głowie pierwsze słowo "Nadszed". Połknięcie jednego "ł" na starcie sprawiło, że już Panu nie "wierzyłem". Przydarza się też jakaś nosowość, jakby chwilami coś przytykało (głównie próbka 2 - nawet biorąc poprawkę, że tam Pan bardziej gra, niż czyta).

Poza tym... to, że Pan tu jest: właściwy człowiek na właściwym miejscu. Po oszlifowaniu dykcji bardzo widzę (słyszę ;)) Pana np. w grach. Pozdrawiam!

2019-11-20 me_wash

Kurczę, no barwa super - tembr iście lektorski, mocny, pewny i z charakterem, ale słyszę też umiejętności produkcyjne i mam nadzieję, że nie zawdzięczamy tego brzmienia właśnie tym umiejętnościom! :D Jest pomysł na próbki i to się szanuje. Mam jedynie zastrzeżenia co do niedbałości w wymowie niektóych słów - zjadane są końcówki i słychać niedoskonałości dykcji - warto wybrać się na jakiś kurs czy szkolenie, by to dopracować i można próbować wbijać się na rynek. Powodzenia!

Studio Medianawigator.com

reklama

Agencja MediaNawigator.com

Powered by:

Bank głosów Mikrofonika.net

reklama