Próba mikrofonu
PRÓBA MIKROFONU

Rodzina i znajomi mówią, że masz fajny głos. Marzysz o pracy lektora, ale brakuje Ci pewności i doświadczenia? Sprawdź się tutaj! Wykup wizytówkę, poddaj się ocenie odwiedzających, zostaw namiar do siebie. Kto wie, być może wpadniesz komuś w ucho!

"Swoją przygodę z mikrofonem rozpocząłem 10 lat temu. Do mikrofonu uczył mnie mówić internet i czas - jestem samoukiem. Zdarza mi się od czasu do czasu nagrać zapowiedź telefoniczną lub reklamę. Pracuję w bardzo małej, lokalnej stacji radiowej. Jestem ciekawy, jak mój głos będzie oceniony. Dziękuję z góry za wszystkie wskazówki!"

info@robertfras.pl

 

 

Próbki audio

00:00/00:00
  1. Próbka nagrania użytkownika 1

Oceń próbkę

0 (0 głosów)
Vote up!
Vote down!

Komentarze (2)

2019-01-02 Przemysław Strzałkowski

Rzeczywiście słychać w Pana sposobie czytania pracę na antenie. Z jednej strony to plus, bo nie boi się Pan mikrofonu. Jest wyczuwalne oswojenie z mówieniem do sitka. Z drugiej strony skutkuje to pewną manierą, stylem "antenowym" właśnie, który może powstawać po jakimś czasie pracy w radio.

Końcówki zdań zawija Pan do góry, bez kropek, co bywa słychać w wiadomościach, komunikatach czy zapowiedziach radiowych. Jednak nie wszędzie taki styl się sprawdzi! Proszę posłuchać siebie pod tym kątem - trzy nagrania w próbce brzmią zasadniczo tak samo. Czy to reklama, czy zapowiedź materiału wspomnieniowego - mam wrażenie, że zasuwa Pan po tych samych szynach;)

Jeśli mogę coś doradzić, proponuję popróbować różnicowania interpretacji w zaleźności od tematu. I czasem postawić kropkę. Ślę pozdrowienia:)

2019-03-12 Brulo1

Ciężko jest mi coś napisać po odsłuchaniu tylko jednej próbki, ale tak jak Pan Przemysław napisał - słychać obycie z ''majkiem'', co może być zaletą jak i wadą.
Nie przypadł mi do gustu sposób interpretacji, ale to jest tylko i wyłącznie moja opinia.
Proszę się nie zrażać i jeżeli czuje Pan potrzebę rozwijania się w tym kierunku to jak najbardziej powinien Pan spróbować.
Kto wie? Może z tej mąki będzie chleb. ;)
Pozdrawiam.

Studio Medianawigator.com

reklama

Agencja MediaNawigator.com

Powered by:

Bank głosów Mikrofonika.net

reklama