Próba mikrofonu
PRÓBA MIKROFONU

Rodzina i znajomi mówią, że masz fajny głos. Marzysz o pracy lektora, ale brakuje Ci pewności i doświadczenia? Sprawdź się tutaj! Wykup wizytówkę, poddaj się ocenie odwiedzających, zostaw namiar do siebie. Kto wie, być może wpadniesz komuś w ucho!

   Na co dzień dźwiękowiec, z zajawki muzyk i lektor. Przygodę z głosem rozpoczął w 2012 roku, nagrywając kilka dźwięków do lokalnej telewizji. Pod koniec 2013 roku trafił do Radia Victoria, gdzie do dziś jego głos można usłyszeć w spotach, jinglach, komunikatach, zajawkach i innych tego typu historiach. Dziś w swoim dorobku ma ich ponad 150.

 

krzysztof.baranowski.1987@o2.pl

 

 

Próbki audio

00:00/00:00
  1. Próbka nagrania użytkownika 1
  2. Próbka nagrania użytkownika 2
  3. Próbka nagrania użytkownika 3

Oceń próbkę

1 (1 głos)
Vote up!
Vote down!

Komentarze (1)

2015-06-08 tomekb

 

Hej hej Krzysztof! Sorry za laga z odpowiedzią ;) Nie lubię tego typu sytuacji. Ocenianie kolesia, który nagrał 150 spotów to jest jednak co inneog niż wydanie opinii o talencie, który stawia pierwsze kroki za pomocą mikrofonu do skajpa :) Ale dobra. Jedynka to nie Twoje klimaty. Są naprawdę lepsi specjaliści od niskich, dramatycznych wejść. Dwójeczka oprócz drobnych niedoskonałości dykcyjnych jest spoko. Fajna, naturalna, luźna. Trójka brzmi normalnie, jak lokalna reklama. Nie zachwyca, ale w uszy nie kole. Ogólnie to masz techniczną i logistyczną przewagę nad kolegami w tym dziale. W sumie jesteś chyba tak pomiędzy, ale jednak bliżej czynnych lektorów :) Powodzenia w karierze!

Zawodowcy do wynajęcia

reklama

Agencja MediaNawigator.com