Próba mikrofonu
PRÓBA MIKROFONU

Rodzina i znajomi mówią, że masz fajny głos. Marzysz o pracy lektora, ale brakuje Ci pewności i doświadczenia? Sprawdź się tutaj! Wykup wizytówkę, poddaj się ocenie odwiedzających, zostaw namiar do siebie. Kto wie, być może wpadniesz komuś w ucho!

A już tak bardziej poważnie, to jestem amatorem książek. Mam pewne grono przyjaciół i znajomych, a wśród nich parę osób niewidzących lub niedowidzących. Zawsze się znajdzie ktoś, komu mogę coś nagrać czytając. Moja praca jest zupełnie niezwiązana z pracą głosem. Przez dobrych parę lat chodziłem do szkoły muzycznej i śpiewałem w chórze, może troszkę pomogło mi to w czytaniu.

Udało mi się nagrać profesjonalnego audiobooka dla storytel.pl i w najbliższej przyszłości będę nagrywał kolejne. Zacząłem współpracę z młodymi autorami z portalu fantastyka.pl i nagrywam ich opowiadania.Również pracuję nad innymi nagraniami książek dla jednego z wydawnictw.

Wojtek Masiak

 

 

 

 

Próbki audio

00:00/00:00
  1. Próbka nagrania użytkownika 1

Oceń próbkę

1 (1 głos)
Vote up!
Vote down!

Komentarze (9)

2014-09-06 wojtek

naprawdę nikt?

2014-09-08 tomekb

Ja pierwszy, ja :) Powiem tak, widać w googlu, ze dużo już czytałeś, jesteś aktywny, to się chwali. Czytanie dla niedowidzących przyjaciół jest piękne. Chwała Ci za to. Ale łatwo nie będzie. Masz jak słyszę tylko jeden tembr. Ok, Tomasz Knapik też ma jeden, tylko czy Twój jest wystarczająco charakterystyczny by wystarczył? Nie chce się w to wgłębiać, to ocenią Twoi słuchacze. Ja mam tylko dwie uwagi warsztatowe: więcej uwagi trzeba poświęcić dykcji i przestać wyciągać końcówki zdań z tą samą zjazdową manierą. To są rzeczy podstawowe, które czytając nawet amatorsko trzeba opanować. Technicznie - musisz mieć pop filter :) Co do przyszłości w zawodzie - słabo to widzę. Są lepsi, pracują w studio, zarabiają na tym i dogonienie ich w warunkach domowych może być trudne. Ale czy pozycja czytacza amatora Cię nie satysfakcjonuje?

2014-09-27 wojtek

oczywiście, że mnie satysfakcjonuje :) bardzo. zwłaszcza jak ludzie odpowiadają na moje apele o pomoc dla innych. to jest coś co daje kopa.
jak pisałem i mówiłem wiele razy - nie mam możliwości siedzenia w studio. na co dzień czytam tam, gdzie mam pracę, a że jestem rzucany w różne świata strony, to przecież nie będę każdego miejsca do spania zamieniał w studio.
pop filter kiedyś będzie :) na pewno.
dzięki za konstruktywną krytykę :) dykcję postaram się poprawić w nowej książce, "zjazdówki" - chyba wiem o czym mowa więc też postaram się ograniczyć.

2015-05-06 Gelerth

Witam ! Wojtku czy podałbyś jakieś namiary na siebie ? mail ? FB ? Chciałbym Cię podpytać o Twoje plany na przyszłość jeśli chodzi książki , które zamierzasz jeszcze nam czytać :) Podaję maila michalbruski@gmail.com

2015-07-05 wojtek

można mnie złapać na majselbaum[małpa]o2.pl

2017-02-28 wojtek

tomku B.
minęło półtora roku od twojego wpisu. a mija właśnie rok jak nagrywam profesjonalne audiobooki dla wydawnictw i studiów nagraniowych.
tak więc jak widać czasem upór, praca i chęci potrafią dużo zdziałać :)

2018-03-16 tomekb

Zgadza się Wojtku. Z radością muszę przyznać, że poczyniłeś ogromne postępy. Niewiele jest takich przypadków. Ale też mądrze wybrałeś specjalizację, przy której moje uwagi straciły aktualność. Będę kibicował. Gratuluję dotychczasowych osiągnięć.

 

2018-03-24 wojtek

bardzo się cieszę. mocno nad tym pracuję. raczej nie nadaję się do reklamy (nigdy nie próbowałem jakoś...) ale audiobooki to jest to co mi najbardziej pasuje.

2020-04-10 LektorkaLe

Bardzo dobry tembr

Studio Medianawigator.com

reklama

Agencja MediaNawigator.com

Powered by:

Bank głosów Mikrofonika.net

reklama