Próba mikrofonu
PRÓBA MIKROFONU

Rodzina i znajomi mówią, że masz fajny głos. Marzysz o pracy lektora, ale brakuje Ci pewności i doświadczenia? Sprawdź się tutaj! Wykup wizytówkę, poddaj się ocenie odwiedzających, zostaw namiar do siebie. Kto wie, być może wpadniesz komuś w ucho!

   Urodziłam się w przepięknej wsi spokojnej, na terenie województwa lubuskiego, lat temu trzydzieści. Z racji tego, że za wiele atrakcji czasu wolnego na mnie nie czekało, całymi popłudniami czytałam książki. Żeby nie było zbyt nudno, czytałam je na głos sobie i drzewom.
Nauczyciele szybko zauważyli mój moją pasję i - jak orzekli - talent, dzięki czemu od najmłodszych lat brałam udział w konkursach recytatorskich, gdzie zdobywałam liczne wyróżnienia.
Od skończenia liceum nie ćwiczyłam jednak dykcji, a i okazji do krasomówstwa nie za wiele było, stąd duże wyzwanie przede mną, by nadrobić lata zaniedbań.
Obecnie wiele czasu poświęcam by ćwiczyć głos i by zacząć pracować jako lektor.
Czy mam szanse w tej branży? Czas i praca pokażą...

 

 

Próbki audio

00:00/00:00
  1. Próbka nagrania użytkownika 1
  2. Próbka nagrania użytkownika 2
  3. Próbka nagrania użytkownika 3

Oceń próbkę

0 (0 głosów)
Vote up!
Vote down!

Komentarze (3)

2016-07-05 tomekb

Hej Kasiu. Głos przyjemny, interpretacja rozsądna i dopasowana, dykcja prawie bez mankamentów (delikatna hiperporawność, niewyraźne zbitki i drobniutkie szczękościski, nic poważnego). Pytasz czy masz szansę w tej branży. Moim zdaniem masz na pewno trochę większą niż przeciętna. Ale książki to jest ciężki rynek. Zwłaszcza jeśli nie masz znanego nazwiska. Mimo predyspozycji, na tym kierunku może być b. trudno się wybić.

2016-07-16 Marcin Wcisło

Potrafisz oddawać głosem stany emocjonalne. Twój głos przykuwa uwagę. Gratuluję, Kasiu :)

2017-12-17 Newcomer

Cześć, czy mógłbym prosić Cię o kontakt na email kulikowski13@gmail.com?

Studio Medianawigator.com

reklama

Agencja MediaNawigator.com

Powered by:

Bank głosów Mikrofonika.net

reklama