Próba mikrofonu
PRÓBA MIKROFONU

Rodzina i znajomi mówią, że masz fajny głos. Marzysz o pracy lektora, ale brakuje Ci pewności i doświadczenia? Sprawdź się tutaj! Wykup wizytówkę, poddaj się ocenie odwiedzających, zostaw namiar do siebie. Kto wie, być może wpadniesz komuś w ucho!

Kiedyś ze znajomymi prowadziliśmy amatorskie radio internetowe i właśnie wtedy ktoś mi powiedział, że powinienem to robić - od tego zaczęło się™ zainteresowanie pracą za mikrofonem. Na co dzień studiuję Turystykę™ i Rekreację™ (obecnie kończę™ licencjat). Jeśli chodzi o moje pró‚by za mikrofonem to w latach 2006-2007 prowadziłem cotygodniową, dwugodzinną audycję™ na żywo w internetowym radiu Bawełna (www.radiobawelna.com - obecnie jego działalność jest zawieszona), a w latach 2008-2009 udzieliłem swojego głosu jako lektor do dwó‚ch filmó‚wdla agencji ubezpieczeniowej, traktujących o systemach zabezpieczeń dla zabytkó‚w. Opró‚cz tego jestem rzecznikiem prasowym  www.smjj.pl (udzielałem czterech wywiadó‚w dla Radiowej Tró‚jki w tym jeden na żywo u pana Piotra Stelmacha). Także moje dotychczasowe osiągnię™cia to osiągnię™cia bardzo amatorskie, ale kiedyś chciałbym się™ tym zajmować na co dzień, dlatego staram się™ szlifować swoje umieję™tności.

Próbki audio

00:00/00:00
  1. Próbka nagrania użytkownika 1
  2. Próbka nagrania użytkownika 2

Oceń próbkę

0 (0 głosów)
Vote up!
Vote down!

Komentarze (7)

2010-04-07 tomekb

Hmmm... ta pierwsza pró‚bka to troszkę™ nie z naszej bajki. Mam okazję™ dość czę™sto odsłuchiwać takie demo i szczerze mó‚wiąc od razu wyłączam. Tutaj mogę™ tylko powiedzieć mocno prywatnie, że taki głę™boki, mię™kki tembr + brak napinki na american dj jest dla mnie miły w odbiorze :) Co do drugiej. Charakterystyczne spoty młodzieżowe, koncertowe, stylizowane na natural ok. Ale warsztatu to w tym nie słychać. Choć wydaje się™, że luzik z angielskim, naturalny tembr i ogó‚lnie brak nacisku na wymowę™ to dobra droga. Nic wię™cej nie powiem bo nic wię™cej tu nie słyszę™. Pozdrawiam!

2010-04-08 lukibse

bo niestety warsztatu PÓKI CO nie ma żadnego :) samouk, ale staram się™ jak mogę™. dzię™ki za opinię™, czekam na nastę™pne :) i w najbliższym czasie może nagram coś bardziej "lektorskiego" jak tylko bę™dzie okazja

2010-04-12 lenahar

Głoska S,Sz nieprawidłowe- za ostre.Głos twardy.mało ruchliwy.Słabo modulujesz głos.Braki warsztatowe,brak umieję™tności .prowadzenia głosu.Dusisz się™.

2010-04-17 lukibse

to doradźcie jak mam nad tym popracować. bo pó‚ki co nie mam tyle pienię™dzy na warsztaty lektorskie czy też jakiekolwiek inne...

2010-04-17 lukibse

ps. a nie chcę™ z tego rezygnować no chyba, że rzeczywiście uznacie, że jestem beznadziejny - przyjmę™ to z pokorą :)

2010-04-21 tomekb

Rezygnować to od razu za duże słowo. Beznadziejny na pewno nie jesteś, tylko wiesz jest tyle możliwości pracowania głosem, może jednak dziennikarka :) Co do porad to tylko Lena jako logopeda mogłaby Ci pomó‚c, ale to jest jednak spora praca i sporo czasu. Ja sam nie wyobrażam sobie ćwiczeń na odległość :)

2010-04-21 lukibse

mi najbardziej się™ marzy radio. a czy to z tym głosem i dykcją możliwe - nie wiem.

Studio Medianawigator.com

reklama

Agencja MediaNawigator.com

Powered by:

Bank głosów Mikrofonika.net

reklama