Publikacje o lektorach
ARTYKUŁY, AUDYCJE, FILMY

Permanentny przegląd prasy, portali internetowych, społecznościowych, radia i telewizji. Zbieramy wszelkie publikacje na temat lektorów i ich pracy. Efekt naszych poszukiwań znajdziesz w tym dziale. Jeśli masz coś czego tu nie ma, podziel się linkiem! Koniecznie daj nam znać!

Tytuł: ILE ZARABIA ZNANY LEKTOR? *Jarosław Łukomski w Maluchu | DUŻY W MALUCHU
Autor: Duży w Maluchu
Źródło: https://www.youtube.com/watch?v=9GKJw9yo0RE&feature=youtu.be
Data publikacji: 20.02.2019

W opisie odcinka znajdujemy standardową formułkę "porozmawialiśmy o specyfice jego pracy". A ponieważ Jarek Łukomski zajmował się w życiu nie tylko lektorstwem, nic dziwnego, że mowa jest także o "innych doświadczeniach zawodowych".

W rozmowie z lektorem oczywiście kusi, by zagaić o "wpadkach, które przydarzyły mu się na przestrzeni lat". Prawie wszystkich najbardziej interesują pieniądze, więc "nie zabrakło pytań dotyczących zarobków w tej tajemniczej branży". Skoro autor serii Filip Nowobilski właśnie tyle zdecydował się ujawnić - nie "spoilerujemy" i zachęcamy do przejażdżki...


Jeżeli po obejrzeniu odcinka zapragniecie wiedzieć jeszcze więcej, przeczytajcie nasz wywiad z cyklu Bliżej mikrofonu: Jarek Łukomski - Najchętniej czytałbym francuskie komedie. 

 

 

 

 

 

Brak komentarzy

Studio Medianawigator.com

reklama

Agencja MediaNawigator.com

Powered by:

Bank głosów Mikrofonika.net

reklama