Aktualności polscylektorzy.pl
WIADOMOŚCI

W tym dziale informujemy o wszystkich zmianach w serwisie. Tu znajdziesz najświeższe wieści z rynku, fakty, plotki i donosy. Masz newsa? Organizujesz lub wygrałeś casting? Planujesz ciekawą imprezę? Robisz coś wyjątkowego? Liczymy na Waszą współpracę! Piszcie do nas!

A Wy wraz z nami! Od samego początku, na bieżąco będziemy dzielić się wrażeniami z tej wyjątkowej imprezy nad polskim morzem. Imprezy, która w tym roku święci swój pierwszy jubileusz. Nie wiadomo kiedy zleciało kilka lat, odkąd lektorki i lektorzy zjeżdżają nad Bałtyk, by znów pobić rekord ilości najpiękniejszych głosów w jednym miejscu i czasie.

Spotkają się legendy mikrofonu i adepci w zawodzie. Ta swoista mieszanka towarzyska tworzy fascynującą różnorodność i sprzyja interakcji pomiędzy pokoleniami. Daje możliwość wymiany doświadczeń, ba, często rozmowy ze swym zawodowym guru. Gdzie zobaczycie pochłoniętych rozmową Tomasza Knapika i tak zwanego "świeżaka"? Tylko tutaj.

Interakcja ma też szerszy wymiar. Wszak lektorstwo jest na co dzień zajęciem ze swej natury niesłychanie indywidualnym, wręcz pustelniczym. Dodatkowo rozwój technologii sprawia, że tylko sporadycznie nagrywa się w szerszym gronie "do jednego mikrofonu". Lektorzy po prostu się nie widują. I tu śmiało twierdzimy, że OSL jest jedyną taką okazją na skalę ogólnopolską - i zapewne jedyną pozostanie.


Zatem gdyby Ogólnopolskiego Spotkania Lektorów nie było... należałoby je wymyślić! Jak się okazuje, zapotrzebowanie na udział jest ogromne. A kryterium uczestnictwa jedno: zawodowa, lektorska praca głosem. Nestorzy branży, doświadczeni lektorzy oraz "świeżaki" z krótkim stażem - wszyscy są skłonni pokonać setki kilometrów samochodem, pociągiem czy samolotem, by dotrzeć na bałtycką plażę.

Zanim się po niej przespacerują, czeka ich w piątek oficjalne otwarcie: prezentacja w sali kinowej Hotelu Senator, uroczysty bankiet i pamiątkowa ścianka zdjęciowa.
W sobotę panuje już luźniejsza atmosfera, choć bywa pracowicie. Organizator i pomysłodawca OSL - Internetowy Bank Głosów Mikrofonika - poza czasem wolnym przewiduje liczne warsztaty i pokazy sprzętu. To już tradycja...


Po południu hotelowy bar, urządzony w irlandzkim klimacie, znów będzie świadkiem muzykowania w kameralnym gronie. Bo wiadomo nie od dziś, że lektorzy czują bluesa i... nie wahają się tego okazywać! Tak rozśpiewali się uczestnicy ubiegłorocznego spotkania:


Również w tym roku będziemy towarzyszyć lektorom w chwilach oficjalnych i... mniej oficjalnych. Będziemy dokumentować, słuchać branżowych nowinek, a nawet - oczywiście życzliwie - plotkować. Wszystko dla Was! Wkrótce pozostaną nie dni, a godziny. A czytelnicy PolscyLektorzy.pl będą najlepiej i najszybciej poinformowani. Cytując klasyka: "Trzymamy oko i ucho na pulsie spraw"!

Dodatkowo wszystkich zainteresowanych tą jedyną w branży voice-over imprezą zapraszamy na stronę 5OSL na Facebook'u.

ORGANIZATOR OSL: Internetowy Bank Głosów Mikrofonika PRODUKCJA: Medianawigator.com GENERALNY PARTNER WYDARZENIA: Gmina Kołobrzeg SPONSOR GENERALNY: Grupa Hotele Nadmorskie SPONSOR WYDARZENIA: Universal Music Publishing sp. z o.o. właściciel marki Paris Music, Odkupienie Win, Vocaler, Browar Połczyn-Zdrój właściciel Połczyńskie Piwo WSPARCIE: Polscylektorzy.pl, Oldmics.pl, Stowarzyszenie Lektorów RP

Jesteście ciekawi, jak wyglądały poprzednie edycje? Polecamy stronę organizatora, na której znajdziecie bogatą foto-relację!

 

 

 

 

Brak komentarzy

Studio Medianawigator.com

reklama

Agencja MediaNawigator.com

Powered by:

Bank głosów Mikrofonika.net

reklama