Aktualności polscylektorzy.pl
WIADOMOŚCI

W tym dziale informujemy o wszystkich zmianach w serwisie. Tu znajdziesz najświeższe wieści z rynku, fakty, plotki i donosy. Masz newsa? Organizujesz lub wygrałeś casting? Planujesz ciekawą imprezę? Robisz coś wyjątkowego? Liczymy na Waszą współpracę! Piszcie do nas!

Światowy Dzień Głosu (World Voice Day) ma zwrócić uwagę na rolę głosu w społeczeństwie, przypomnieć o jego istotnym znaczeniu w komunikacji, ale również uświadomić ludziom, że podobnie jak inne organy nasz aparat mowy podlega zaburzeniom i chorobom.

Pomysł powstał z inicjatywy amerykańskich i europejskich laryngologów, logopedów, specjalistów od chorób głosu w 1999 roku. Centrum akcji znajdziecie na angielskojęzycznej stronie www.world-voice-day.org oraz na profilu www.facebook.com/globalvoiceday

 

Na całym świecie w ramach Światowego Dnia Głosu odbyo się w zeszłym roku ponad 600 imprez i wydarzeń. W Polsce imprezy i akcje z okazji Światowego Dnia Głosu odbywają się w domach kultury, filharmoniach oraz w wielu ośrodkach szkoleniowych i medycznycha. W tym roku prym wiedzie Szczecin, ale mieszkańcy Łodzi, Warszawy i innych osrodków też mogą znaleźć coś dla siebie. Spis imprez z okazji World Voice Day znajdziecie na stronie:

 

http://2017.world-voice-day.org/category/events2018/2018poland/

 

 

 

Brak komentarzy

Zawodowcy do wynajęcia

reklama

Agencja MediaNawigator.com