Aktualności polscylektorzy.pl
WIADOMOŚCI

W tym dziale informujemy o wszystkich zmianach w serwisie. Tu znajdziesz najświeższe wieści z rynku, fakty, plotki i donosy. Masz newsa? Organizujesz lub wygrałeś casting? Planujesz ciekawą imprezę? Robisz coś wyjątkowego? Liczymy na Waszą współpracę! Piszcie do nas!

Tytuł: Srebrne Synchrony 2019 – ogłoszenie wyników
Autor:  wSyncu
Źródło: https://www.youtube.com/watch?v=pE6Hji7TdsE
Data publikacji: 08.03.2020

Głosy oddało ponad 23 tysiące osób. Przypomnijmy, że plebiscyt został zapoczątkowany przez portal Dubbingpedia w 2014 roku. Jaka przyświeca mu idea i jakie były zasady tegorocznej edycji?

"W życiu każdego człowieka przychodzi taki moment, gdy ze wszystkich swoich ulubionych produkcji i artystów trzeba wybrać tego najlepszego. Ta chwila nadeszła właśnie teraz i to Wy zdecydujecie o tym, komu należy się nagroda w każdej z poniższych kategorii.
Srebrne Synchrony to plebiscyt, którego zadaniem jest wyłonić najlepszych z najlepszych i w ten sposób nagrodzić twórców dubbingu za cały rok ich ciężkiej pracy" - czytamy na portalu wSyncu.pl.

Kategorie zostały podzielone na 4 części, dające możliwość wyboru najlepszej produkcji oraz aktorek i aktorów: kino, VOD i telewizję, gry oraz twórców. Każdy uczestnik mógł zagłosować tylko raz. Zwycięzców poznacie poniżej:


"Portal wSyncu.pl powstał by zaspokajać potrzeby najbardziej zagorzałych fanów polskiego dubbingu i innych artystycznych opracowań dźwiękowych naszych rodzimych twórców. /.../ Nazwa wSyncu pochodzi od określenia w synchronie. W produkcji dźwiękowej wyrażenia tego używa się by stwierdzić np. czy dźwięk jest zsynchronizowany z obrazem i ruch ust postaci zgadza się ze słowami, które wypowiada" - wyjaśniają twórcy projektu.

"Głównym zadaniem portalu wSyncu.pl jest aktywne przekazywanie informacji o nowościach związanych z polskim dubbingiem" - dodają organizatorzy plebiscytu, a my skwapliwie wypatrujemy transmisji z wręczenia nagród, którą zapowiadają na swoim kanale YouTube.

 

 

 

 

 

Brak komentarzy

Studio Medianawigator.com

reklama

Agencja MediaNawigator.com

Powered by:

Bank głosów Mikrofonika.net

reklama