Aktualności polscylektorzy.pl
WIADOMOŚCI

W tym dziale informujemy o wszystkich zmianach w serwisie. Tu znajdziesz najświeższe wieści z rynku, fakty, plotki i donosy. Masz newsa? Organizujesz lub wygrałeś casting? Planujesz ciekawą imprezę? Robisz coś wyjątkowego? Liczymy na Waszą współpracę! Piszcie do nas!

"24 maja 2017 roku Jacek trafił do szpitala z udarem mózgu. Następnego dnia dowiedzieliśmy się, że udar to tylko wierzchołek jego problemów. Jacek cierpi również na już rozległego raka prostaty z przerzutami na kości. Zajęty jest kręgosłup, kończyny oraz kości czaszki. W wyniku udaru Jacek cierpi na hemianopasję, czyli niedowidzenie połowiczne (dwojgiem oczu widzi tylko to, co jest po prawej stronie).

Ten stan zdrowia wyklucza go absolutnie z możliwości uprawiania zawodu, jak również z samodzielnego funkcjonowania. Także wcześniejszy system pracy bez etatu i nieopłacanie pełnego ZUSu wykluczyło go z możliwości otrzymania renty. Emerytura, o którą ubiegał się w tym roku, również jest bardzo mizerna. Jednak nie poddaje się i każdego dnia obdarowuje nas entuzjazmem, uśmiechem i dobrą energią. Dlatego zwracamy się z prośbą o wspomaganie Jacka, w miarę możliwości" - pisze Aleksander Orsztynowicz-Czyż, syn aktora.

 

 

Każda kwota ułatwi Jackowi Czyżowi codzienne życie, pomoże w zapewnieniu leków, zastrzyków i transportu.

Możecie ofiarować wsparcie, wchodząc na stronę zbiórki Pomagam.pl

 

W dziale "Sylwetki lektorów" przypominamy zawodowe dokonania Jacka Czyża.

 

11.03.2019

Zbiórka została zakończona, a jej wynik przerósł oczekiwania! Organizator zakładał cel 20000 zł. Dzięki wpłatom 606 osób wspierających udało się zebrać aż 30017 zł, w czym niewątpliwie pomogło 1209 udostępnień. Najlepszym podziękowaniem za Waszą piękną postawę są słowa syna Jacka Czyża:

"Trudno znaleźć sposób, żeby wyrazić wdzięczność wobec wszystkich Państwa którzy przyczyniliście się do rozmiaru, wymiaru i powszechności w mediach zarówno klasycznych jak i społecznościowych - tej zbiórki. Zebrane pieniądze pozwolą na to, żeby każdy dzień z życia Jacka był łatwiejszy. Nie sposób wymienić wszystkich ułatwień jakie dają datki zebrane w zbiórce, od najprostszych codziennych spraw zakupów czy transportu dla osoby w tym stanie zdrowia po możliwość korzystania z wszelakich badań dotyczących zarówno kwestii zmian po-udarowych, jak i niestety szybko postępującego przerzutu nowotworu. Mówi się, że nie da się kupić sobie czasu; otóż da się i w tym przypadku to właśnie Państwa zasługa! Z wyrazami szacunku i ogromnym podziękowaniem w imieniu Jacka Czyża - Aleksander Orsztynowicz-Czyż".

 

 

 

 

Brak komentarzy

Zawodowcy do wynajęcia

reklama

Agencja MediaNawigator.com