Aktualności polscylektorzy.pl
WIADOMOŚCI

W tym dziale informujemy o wszystkich zmianach w serwisie. Tu znajdziesz najświeższe wieści z rynku, fakty, plotki i donosy. Masz newsa? Organizujesz lub wygrałeś casting? Planujesz ciekawą imprezę? Robisz coś wyjątkowego? Liczymy na Waszą współpracę! Piszcie do nas!

W ubiegłą sobotę, 6 października, stacja TVN wyemitowała pierwszą reklamę na żywo: Fabia Live. Podczas 60-sekundowego spotu wschodząca gwiazda polskiej sceny muzycznej, Bovska, jeździła Fabią i śpiewała na żywo cover utworu Roya Robinsona You Got It With. Towarzyszyła jej liczna ekipa statystów i realizatorów. O dublach i poprawkach można było oczywiście zapomnieć. Całość reżyserował Tadeusz Śliwa, kreujący wcześniej m.in. reklamy Play. Po emisji spotu Bovska zagrała koncert, w którym znalazły się utwory z jej najnowszej płyty Kęsy.

Na poprawkę nie mógł liczyć także lektor, Daniel Pachelski, który opowiedział nam o kulisach realizacji. Budowa scenografii w studiach Alwernia koło Krakowa zajęła cały piątek, a w sobotę - dzień emisji - trwały próby i testy. Daniel od rana brał udział w próbach. Wykonano ich wiele, by przed emisją dopracować całość do perfekcji. Jego zadaniem było wypowiedzenie packshoota między frazami wokalistki. Ponieważ całość była grana na żywo, lektor również grał "w analogu". Jak mówi, był to "olbrzymi stres, aby wystartować w odpowiednim czasie". Daniel został wybrany poprzez casting głosowy, a później także zdjęciowy. "Mega ciekawe przeżycie, ale niesamowicie pracochłonne" - dodaje.

Jak wyszło? Przekonajcie się, odpalając reklamę od 29:49

 

 

 

 

 

Brak komentarzy

Zawodowcy do wynajęcia

reklama

Agencja MediaNawigator.com