Aktualności polscylektorzy.pl
WIADOMOŚCI

W tym dziale informujemy o wszystkich zmianach w serwisie. Tu znajdziesz najświeższe wieści z rynku, fakty, plotki i donosy. Masz newsa? Organizujesz lub wygrałeś casting? Planujesz ciekawą imprezę? Robisz coś wyjątkowego? Liczymy na Waszą współpracę! Piszcie do nas!

To będzie wyjątkowy weekend, podczas którego spotkają się najpiękniejsze polskie głosy! Legendy mikrofonu i adepci w zawodzie. Głosy z reklam, filmów, prezentacji, audiobooków i popularnych programów telewizyjnych!

Już po raz piąty nad polskim morzem imprezę gościć będzie Hotel Senator, należący do grupy Hotele Nadmorskie. Ten położony 200 metrów od plaży wyjątkowy obiekt szkoleniowo-wypoczynkowy wyposażony jest w salę kinową, trzy sale konferencyjne, kompleks basenowy, kręgielnię, siłownię, doskonałą restaurację, bar w irlandzkim klimacie oraz przestronne i wygodne apartamenty dla gości. 

Dodatkowym atutem OSL jest idealna lokalizacja. Dźwirzyno to zadbana osada w jednym z najpiękniejszych i najczystszych miejsc w Polsce – Gminie Kołobrzeg, która jest partnerem 5OSL. Termin imprezy: 12.04.2019 - 14.04.2019

Kto może uczestniczyć w imprezie?

Zaproszenia otrzymali już lektorzy związani z Bankiem Głosów Mikrofonika oraz członkowie Stowarzyszenia Lektorów RP. Organizatorzy apelują do lektorów, którzy zawodowo pracują głosem a nie dostali informacji, o kontakt pod adresem osl@mikrofonika.net

Niestety liczba rezerwacji na kwietniowe wydarzenie jest ograniczona, dlatego nie wszyscy mogą liczyć na miejsce. Pierwszeństwo mają głosy zrzeszone i współpracujące, ale  możliwe są zapisy na "listę rezerwowych".

Wszystkich zainteresowanych tą jedyną w branży voice-over imprezą zapraszamy na stronę 5OSL na Facebook'u.

Organizator OSL: Internetowy Bank Głosów Mikrofonika Produkcja: Medianawigator.com Partner wydarzenia: Gmina Kołobrzeg Sponsor Generalny: Grupa Hotele Nadmorskie Sponsor: Universal Music Publishing - właściciel marki Paris Music,  Odkupienie Win Wsparcie: Polscylektorzy.pl, Oldmics.pl, Stowarzyszenie Lektorów RP

 

Jesteście ciekawi, jak wyglądały poprzednie edycje? Polecamy stronę organizatora, na której znajdziecie bogatą foto-relację!

 

 

 

 

Brak komentarzy

Zawodowcy do wynajęcia

reklama

Agencja MediaNawigator.com