Aktualności polscylektorzy.pl
WIADOMOŚCI

W tym dziale informujemy o wszystkich zmianach w serwisie. Tu znajdziesz najświeższe wieści z rynku, fakty, plotki i donosy. Masz newsa? Organizujesz lub wygrałeś casting? Planujesz ciekawą imprezę? Robisz coś wyjątkowego? Liczymy na Waszą współpracę! Piszcie do nas!

Dostępny będzie również streaming na www.radio.lublin.pl, na profilu Facebookowym i radiowym kanale YouTube. A za tydzień na YouTube pojawi się plik ze zgranym słuchowiskiem i film dokumentujący pracę nad nim.

Szczegółową notę biograficzną aktorki i lektorki Mirelli Rogozy-Biel znajdziecie w naszym dziale "Sylwetki lektorów", a pełną ciepła i pasji historię aktorskiego małżeństwa przybliża artykuł Miłość, marzenia i biznes.

- Przedstawiona historia urzeczywistniała się w ostatnich miesiącach w wielu domach na całym świecie. Na początku był strach przed nieznanym i groźnym. Potem przyszła kolej na rozleniwienie, za którym wkroczyła nuda. Od nudy niedaleko do zmęczenia i frustracji. Warto chyba zapamiętać kolejność uczuć, jakie towarzyszyły i towarzyszą nam w czasie pandemii - czytamy na portalu Lublin.eu.

To pierwsze z cyklu pięciu słuchowisk realizowanych w ramach projektu „Okienko teatru wyobraźni” – „Pandemiczne sceny z życia”.

(źródło: lublin.eu-kultura-wydarzenia)

 

 

 

 

 

Brak komentarzy

Studio Medianawigator.com

reklama

Agencja MediaNawigator.com

Powered by:

Bank głosów Mikrofonika.net

reklama