Strona główna >> Wiadomosci >> MMP 2017 - Krzysztof Gosztyła nominowany!

źródło: youtube.com

Krzysztof Gosztyła, znakomity aktor, wspaniały lektor wybrany przez miłośników audiobooków najlepszym wykonawcą książek mówionych, nominowany do tytuły Mistrz Mowy Polskiej 2017! Głosowanie trwa!

Tytuł:  Krzysztof Gosztyła - nominacje Mistrz Mowy Polskiej 2017
Autor: Mistrzmowy.pl
Źrodło: http://www.mistrzmowy.pl/nominowani-2017/nominowani-2017-mistrz-mowy-pol...
Data publikacji: 16.06.2017

Wybitny aktor teatralny i filmowy. Absolwent warszawskiej PWST. Jego charakterystyczny, mocny, radiowy głos jest często wykorzystywany w dubbingu czy ostatnio w audiobookach.

Występuje w teatrach Stolicy: Dramatycznym (1981-84 i 1993-94), Polskim (1984-87) a obecnie związany jest z Teatrem Narodowym. Za kreacje w wielu radiowych słuchowiskach został uhonorowany nagrodą „Wielki Splendor”. Znany szerokiej publiczności z filmów takich jak chociażby „Ogniem i mieczem”, „Dolina Issy”, „Pułkownik Kwiatkowski”.

 

 

 


Uwaga! Głosowanie trwa do 20 września!
Zapraszamy do oddania głosu na Pana Krzysztofa pod tym linkiem:
http://www.mistrzmowy.pl/glosowanie/

 

 

Dodaj komentarz

Zaloguj się albo zarejestruj aby dodać komentarz

donos, kontakt

źródło: materiały użytkownika

W "Łowcach talentów" komentujemy dokonania początkujących lektorów, których celem jest kariera w tej branży. Doceńmy ich odwagę i pamiętajmy, że każdy kiedyś zaczynał.

źródło: youtube.com

No cóż... nadrabiamy zawstydzające zaległości. Zapraszamy do zapoznania się z sylwetką Krzysztofa Gosztyły i posłuchania tego wspaniałego aktora głosowego, mistrza audiobooków i nie tylko.

źródło: wikipedia.pl

Świetny w reklamie, świetny w dubbingu, świetny w audiobookach. Mirosław Zbrojewicz to nie tylko doskonały aktor, ale również wspaniały głos o ogromnym dorobku praktycznie na każdym polu aktywności lektorskiej.