Aktualności polscylektorzy.pl
WIADOMOŚCI

W tym dziale informujemy o wszystkich zmianach w serwisie. Tu znajdziesz najświeższe wieści z rynku, fakty, plotki i donosy. Masz newsa? Organizujesz lub wygrałeś casting? Planujesz ciekawą imprezę? Robisz coś wyjątkowego? Liczymy na Waszą współpracę! Piszcie do nas!

Maciej Melcer, który zawodowo pracuje głosem na antenie radiowej, rozpoczął właśnie na YouTube pod szyldem "Meli Czyta" cykl "JAK TO PRZECZYTAĆ? Łamańce językowe".

W odcinku otwierającym serię mierzy się z zabawnymi wierszykami. Oczywiście naszpikowanymi najróżniejszymi łamańcami językowymi. Być może rozpoznacie jakieś własne ćwiczenia, a być może coś Was zainspiruje?

Naszym zdaniem wstęp w pierwszym odcinku mógłby być nieco krótszy, ale jeśli doczekacie cierpliwie do końca 2 minuty, zacznie się dziać. Przed Wami świeża - bo opublikowana zaledwie wczoraj - porcja łamańców.

Maciejowi "Meli" Melcerowi życzymy wytrwałości! I jesteśmy ciekawi pomysłów na następne odcinki. "Dajcie znać, jak Wam się podoba" - pisze autor. Pomożecie? :)

 

 

 

 

 

Brak komentarzy

Studio Medianawigator.com

reklama

Agencja MediaNawigator.com

Powered by:

Bank głosów Mikrofonika.net

reklama