Aktualności polscylektorzy.pl
WIADOMOŚCI

W tym dziale informujemy o wszystkich zmianach w serwisie. Tu znajdziesz najświeższe wieści z rynku, fakty, plotki i donosy. Masz newsa? Organizujesz lub wygrałeś casting? Planujesz ciekawą imprezę? Robisz coś wyjątkowego? Liczymy na Waszą współpracę! Piszcie do nas!

Jeszcze przed opracowaniem jego profilu w dziale "Sylwetki lektorów" warto odnotować, że lektor założył własną stronę. Dowiecie się z niej choćby o tym, że od 2007 roku jest także tancerzem. Zaczynał od internetowego radia Polska Live, w którym prowadził audycje o kulturze hip-hopowej. Obecnie jest głosem radia Eska Rock oraz Spotify, czyta filmy fabularne i dokumentalne, jest również lektorem Eurosport i telewizji Kino Polska.
Trzymamy kciuki tym bardziej, że nieczęsto zdarzają się podobne osiągnięcia w tak młodym wieku i krótkim czasie. Obserwujemy kolejne dokonania lektora, a już teraz polecamy Wam stronę Knopek Pełną Gębą.

Gwoli przypomnienia, jakiś czas temu opublikowaliśmy wywiad autorstwa Absurd Stories. Zobaczycie w nim, jak zaczynał jeden z najbardziej obiecujących głosów filmowych. Głos, któremu niektórzy nie wróżyli sukcesu w "szeptankach"...

 

 

 

Brak komentarzy

Zawodowcy do wynajęcia

reklama

Agencja MediaNawigator.com