Aktualności polscylektorzy.pl
WIADOMOŚCI

W tym dziale informujemy o wszystkich zmianach w serwisie. Tu znajdziesz najświeższe wieści z rynku, fakty, plotki i donosy. Masz newsa? Organizujesz lub wygrałeś casting? Planujesz ciekawą imprezę? Robisz coś wyjątkowego? Liczymy na Waszą współpracę! Piszcie do nas!

Co więcej, do współpracy nonprofit udało się namówić dziewięcioro zawodowych aktorów głosowych, a część z nich uczestniczyła wcześniej w oficjalnej, polskiej wersji Diablo 2 i 3. Są to: Miriam Aleksandrowicz, Hanna Kinder-Kiss oraz Aleksander Wysocki, Jarosław Domin, Jan Aleksandrowicz-Krasko, Tomasz Grochoczyński i Mirosław Wieprzewski.

Fani kultowej gry Diablo mogą teraz sięgnąć po nieoficjalną, polską wersję Hellfire. To dodatek, który wprowadza kampanię fabularną dla jednego gracza. Ogółem zostało zaangażowanych blisko 20 aktorów, a nagrania odbyły się w profesjonalnym studio. Choć nie jest to projekt producenta i wydawcy, entuzjaści gier uważają, że "wykonanie jest bardzo dopracowane, a głosy brzmią niezwykle naturalnie."

Opracowanie przez fanów i zawodowców polskiej wersji językowej pierwszego Diablo - hitu, który przed wielu laty kształtował branżę gier - zajęło rok z przerwami. Od kilku dni w sieci dostępny jest trailer "Diablo Hellfire" z polskim dubbingiem:


Głosów użyczyli:
Miriam Aleksandrowicz, Jan Aleksandrowicz-Krasko, Tomasz Bieliński, Jacek Capar, Ryszard Chojnowski, Maksymilian Dębski, Jarosław Domin, Tomasz Grochoczyński, Grzegorz Jach, Michał Kaim, Igor Kamiński, Hanna Kinder-Kiss, Wojciech Magdziak, Michał Pęksa, Wanesa Stefaniak, Ewa Suwińska, Mirosław Wieprzewski, Aleksander Wysocki, Patrycja Zywert-Szypka

Studio nagraniowe:
Scena Młodych Teatru Wilanów w Warszawie

Reżyseria, inżynieria dźwięku, tłumaczenie:
Jacek Capar, Wojciech Magdziak

Testerzy:
Łukasz Capar, Michał Capar, Joanna Gałuszka, Martyna Kostrzewa, Adam Magdziak

Specjalne podziękowania:
Tomasz Bieliński, Ryszard Chojnowski, Grzegorz Jach, Olga Kubis, Natalia Litwin, Małgorzata Oświata, Qndel

Nonprofit Project, not associated with Blizzard Entertainment, Inc.

 


(źródło: planetagracza.pl, ppe.pl, youtube.com, lubiegrac.pl, gry-online.pl)

oprac. Polscylektorzy.pl

 

 

 

 

 

Brak komentarzy

Studio Medianawigator.com

reklama

Agencja MediaNawigator.com

Powered by:

Bank głosów Mikrofonika.net

reklama