Aktualności polscylektorzy.pl
WIADOMOŚCI

W tym dziale informujemy o wszystkich zmianach w serwisie. Tu znajdziesz najświeższe wieści z rynku, fakty, plotki i donosy. Masz newsa? Organizujesz lub wygrałeś casting? Planujesz ciekawą imprezę? Robisz coś wyjątkowego? Liczymy na Waszą współpracę! Piszcie do nas!

Cały dochód zostanie przeznaczony na pomoc dla małego Alexa, który potrzebuje aż 9 milionów złotych na lek, który uratuje mu życie. Sześciomiesięczny Alex Jutrzenka urodził się z rdzeniowym zanikiem mięśni SMA typu 1.

"W świecie nauki, jeśli chodzi o SMA, dzieje się naprawdę dużo. Wielu specjalistów szuka leku, sposobu pokonania choroby, która zabija tak wiele dzieci przed ich drugimi urodzinami. Niestety, to jeszcze mało dostępne i bardzo drogie metody... Alex jest obecnie leczony Spiranzą, lekiem, który od tego roku jest refundowany i ma za zadanie spowolnić rozwój choroby. Nie wyleczy jednak synka. Czy działa, dowiemy się dopiero za kilka miesięcy. Jednak w międzyczasie znaleźliśmy informację o niezwykle skutecznej terapii genowej, prowadzonej już w USA, którą można stosować także w połączeniu z leczeniem i rehabilitacją. Niestety, jej koszt poraża…" - pisze Mama chłopca na stronie zbiórki zweryfikowanej przez Fundację Siepomaga.

25 listopada zbiórka przekroczyła 50%. By terapia genowa przyniosła jak najlepsze efekty, musi być przeprowadzona do końca jak najszybciej. Tu czas jest na wagę życia...

 

W licytacji #LektorzyDlaAlexa możecie wziąć udział, podbijając stawkę w akcji Studio Start International Polska na grupie "Licytacje dla Alexa".

Na pierwszy ogień zapraszamy do licytacji nagrania materiału, który zostanie przeczytany przez Pawła Bukrewicza!
 

 

fot. Cezary Żukowski / materiały własne PolscyLektorzy.pl

 

Udział w następnych licytacjach zapowiedział m.in Piotr Borowiec. Materiał do długości 5 minut zostanie nagrany profesjonalnie w studio START INTERNATIONAL POLSKA. Może to być wiersz, piosenka, życzenia, poczta głosowa... Materiał wybierasz Ty!

Nagranie zostanie wysłane do wygrywającego w formie MP3 oraz WAV drogą elektroniczną. Materiał jest do użytku własnego. Sprzedaż lub wykorzystanie komercyjne jest niezgodne z prawem.

Licytacja z Pawłem Bukrewiczem trwa do soboty do 21.00. W następnych dniach pojawią się kolejne licytacje ze wspaniałymi głosami, o których PolscyLektorzy będą Was na bieżąco informować!

 

 Aktualizacja: 10.12.2019

Dzięki licytacji z Pawłem Bukrewiczem zebrano dla Alexa 1000 złotych!

A od dziś zgodnie z zapowiedzią w akcji bierze udział Piotr Borowiec! Nagrany jego niepowtarzalnym głosem materiał możecie licytować do 12 grudnia 2019, do godziny  21:00.

 

 

 Dowiedzieliśmy się, że udział w kolejnych licytacjach zapowiedzieli również: Jarosław Łukomski oraz Maciej Jabłoński.

 

 Aktualizacja: 16.12.2019

W licytacji z udziałem Piotra Borowca zebrano dla Alexa 550 złotych!

Aktualnie do 17 grudnia 2019 (do godziny  21:00) możecie licytować materiał nagrany przez Andrzeja Leszczyńskiego.

 

Aktualizacja: 19.12.2019

Zgodnie z zapowiedzią w ramach akcji #LektorzyDlaAlexa można już licytować nagranie materiału, który przeczyta sam Jarosław Lukomski!

Koniec licytacji: 22 grudnia 2019 o godzinie 21:00

 

 

 

 

 

Brak komentarzy

Studio Medianawigator.com

reklama

Agencja MediaNawigator.com

Powered by:

Bank głosów Mikrofonika.net

reklama