Sprzęt dla letorów
SPRZĘT DLA LEKTORÓW

Co nowego na rynku? Na czym warto zawiesić ucho? Kto i za co dostał kolejną nagrodę? To jest TECHNEWS! Sprzęt dla lektorów? W dziale TESTY znajdziesz efekty naszych praktycznych doświadczeń na mikrofonach i przedwzmacniaczach. A na deser świeżutkie promocje. Trzymaj rękę na pulsie.

Info dystrybutora:

Kup
przedwzmacniacz mikrofonowy Universal Audio 710 Twin –“ Finity, a w prezencie dostaniesz kartę™ UAD-2 SOLO o wartości 1590 PLN!


Zdobądź najlepsze rozwiązania dla swojego studia - zarówno ze świata analogowego jak i cyfrowego.

Preamp UA 710 Twin-Finity został zaprojektowany tak, by dostarczać wszechstronne i inspirujące brzmienie. UA 710 łączy w sobie ciepłe brzmienie lampowego przedwzmacniacza mikrofonowego oraz wyraźne i jasne układu tranzystorowego. Jedna magiczna gałka pozwala łatwo zdecydować, czy wolimy brzmienie lampowe czy tranzystorowe, czy może obydwa naraz i to w wybranych proporcjach!

UAD-2 SOLO to z kolei wstęp do nowoczesnego studia nagrań. Umożliwia dostęp do najwyższej jakości, znanych na całym świecie plugin-ó‚w UA zarówno na platformach PC i Mac odciążając przy tym procesor komputera. A już w komplecie otrzymujesz aż 5 pluginów modelowanych na klasycznych rozwiązaniach analogowych [m.in. Pultec, LA-2A i 1176].

Teraz, przy zakupie UA 710 Twin-Finity, kartę™ UAD-2 SOLO dostajesz gratis!

Promocja ważna jest do 30 czerwca 2012 roku lub do wyczerpania zapasów.

dystrybutor: Audiostacja

Polscylektorzy.pl:


Przypominamy, że nasz test UA 710 znajdziecie na:
http://polscylektorzy.pl/zobacz/testy/30

Brak komentarzy

Studio Medianawigator.com

reklama

Agencja MediaNawigator.com

Powered by:

Bank głosów Mikrofonika.net

reklama