Sprzęt dla letorów
SPRZĘT DLA LEKTORÓW

Co nowego na rynku? Na czym warto zawiesić ucho? Kto i za co dostał kolejną nagrodę? To jest TECHNEWS! Sprzęt dla lektorów? W dziale TESTY znajdziesz efekty naszych praktycznych doświadczeń na mikrofonach i przedwzmacniaczach. A na deser świeżutkie promocje. Trzymaj rękę na pulsie.

Audiostacja uprzejmie informuje, iż są już dostępne nowe mikrofony DPA z serii Modularnych Mikrofonów Referencyjnych.

Cały ich urok polega na nowym rozwiązaniu umożliwiającym dowolne łączenie nowych, znakomitych kapsuł z jeszcze lepszymi preampami.

Pełna modułowość:
Trzy nowe preampy z wymiennymi kapsułami. Każda Referencyjna Standardowa kapsuła może być połączona z trzema nowymi przedwzmacniaczami zapewniając liniową jakość sygnału pozbawioną szumów.
Zaprojektowana nowa elektronika - zakres dynamiki do 120 dB. Nowa konstrukcja elektroniki jest zoptymalizowana dla kapsuł jak i dla połączeń, które umożliwiają podpięcie kabla o długości 100 metrów. Nowa elektronika umożliwia uzyskać jeszcze lepsze osiągi dla każdej wstępnie spolaryzowanej, pojemnościowej kapsuły.
CMRR - w układzie elektronicznym CMMR (RF rejection) jest pomię™dzy >60 dB a >40 dB. Inżynierowie z DPA, by polepszyć wyniki mogli dodać transformator do obwodu, ale zdecydowali nie poświęcać jakości dźwięku dla lepszych osiągów CMRR.

Więcej na: www.audiostacja.pl

Brak komentarzy

Studio Medianawigator.com

reklama

Agencja MediaNawigator.com

Powered by:

Bank głosów Mikrofonika.net

reklama