Strona główna >> Tech News >> Mikrofony Earthworks z rabatem!

źródło: mbspro.pl

Polski dystrybutor producenta mikrofonów Earthworks, firma MBS Pro przygotowała specjalny rabat na urządzenia amerykańskiej manufaktury. Trzeba się spieszyć, bo promocja trwa tylko do końca kwietnia.

Tytuł: 20% zniżki na mikrofony Earthworks tylko do końca kwietnia
Autor: MBS Pro
Źrodło: materiały reklamowe
Data publikacji: 20.04.2017

Informacja dystrybutora.


20% taniej TYLKO do końca kwietnia!

Szukasz mikrofonów o naturalnym, szczegółowym i pełnym brzmieniu? Sprawdź ofertę mikrofonów EARTHWORKS i wybierz model dla siebie!

 

 

Earthworks microphones

Earthworks Audio to firma zlokalizowana w New Hempshire w USA, specjalizująca się w ręcznej produkcji wysokiej klasy mikrofonów. Filozofia firmy opiera się na założeniu, że dźwięk który słyszymy z nagrania powinien dać nam wrażenie, że jest on obok nas tak jakbyśmy słuchali muzyki na żywo! Inżynierowie firmy Earthworks stworzyli całą gamę mikrofonów do zastosowań studyjnych, scenicznych oraz instalacyjnych, które posiadają niezwykle wysoką szczegółowość, niemal nieograniczoną dynamikę oraz pasmo przenoszenia ciągnące się aż do 50 kHz! Jeśli cenisz sobie wierność i naturalność brzmienia, ta oferta jest dla Ciebie!

 

Zainteresowanych zapraszmay do kontaktu z firmą MBS Pro

 

 

Dodaj komentarz

Zaloguj się albo zarejestruj aby dodać komentarz

donos, kontakt

TEC to jedne z najbardziej prestiżowych nagród w branży, istnieją od 1985 roku. Przyznawane są w wielu kategoriach, ale nas najbardziej interesują dwie – mikrofony studyjne i przedwzmacniacze mikrofonowe.

źródło: musictoolz.pl

Nowy sprzęt studyjny firmy Chandler Limited od MusicToolz.pl REDD To pierwszy mikrofon w ofercie renomowanego producenta powstały przy współpracy z Abbey Road. Cena w okolicach 4,5 k $

źródło: astonmics.com

Aston - nowa marka mikrofonów, która pojawiła się w tym roku na targach National Association of Music Merchants w USA, ma już polskiego dystrybutora.