Strona główna >> Tech News >> Mikrofony Earthworks z rabatem!

źródło: mbspro.pl

Polski dystrybutor producenta mikrofonów Earthworks, firma MBS Pro przygotowała specjalny rabat na urządzenia amerykańskiej manufaktury. Trzeba się spieszyć, bo promocja trwa tylko do końca kwietnia.

Tytuł: 20% zniżki na mikrofony Earthworks tylko do końca kwietnia
Autor: MBS Pro
Źrodło: materiały reklamowe
Data publikacji: 20.04.2017

Informacja dystrybutora.


20% taniej TYLKO do końca kwietnia!

Szukasz mikrofonów o naturalnym, szczegółowym i pełnym brzmieniu? Sprawdź ofertę mikrofonów EARTHWORKS i wybierz model dla siebie!

 

 

Earthworks microphones

Earthworks Audio to firma zlokalizowana w New Hempshire w USA, specjalizująca się w ręcznej produkcji wysokiej klasy mikrofonów. Filozofia firmy opiera się na założeniu, że dźwięk który słyszymy z nagrania powinien dać nam wrażenie, że jest on obok nas tak jakbyśmy słuchali muzyki na żywo! Inżynierowie firmy Earthworks stworzyli całą gamę mikrofonów do zastosowań studyjnych, scenicznych oraz instalacyjnych, które posiadają niezwykle wysoką szczegółowość, niemal nieograniczoną dynamikę oraz pasmo przenoszenia ciągnące się aż do 50 kHz! Jeśli cenisz sobie wierność i naturalność brzmienia, ta oferta jest dla Ciebie!

 

Zainteresowanych zapraszmay do kontaktu z firmą MBS Pro

 

 

Dodaj komentarz

Zaloguj się albo zarejestruj aby dodać komentarz

donos, kontakt

źródło: tecawards.org

Właśnie ogłoszono nominacje do nagrody TEC Awards za 2017 rok. Wyniki poznamy w styczniu, ale już dziś warto zobaczyć jakie sprzęty znalazły się w czołówce.

źródło: isovoxbooth.com

Na rynku pojawiła się nowa wersja mini kabiny nagraniowej szwedzkiej firmy IsoVox. Rozwiązanie nie jest tanie, ale to realna alternatywa dla pełnowymiarowej klatki lektorskiej.

źródło: m-audio.com

Firma M-Audio przygotowała kolejną odsłonę swojego zestawu dla wokalistów. M-Track 2X2 Vocal Studio Pro to kompletny system do nagrywania głosu wzbogacony o pakiet oprogramowania.