Strona główna >> Tech News >> Isovox 2017 już w sprzedaży

źródło: isovoxbooth.com

Na rynku pojawiła się nowa wersja mini kabiny nagraniowej szwedzkiej firmy IsoVox. Rozwiązanie nie jest tanie, ale to realna alternatywa dla pełnowymiarowej klatki lektorskiej.

Tytuł: Isovox 2017 już w sprzedaży
Autor: Polscylektorzy.pl
Źrodło: materiały reklamowe
Data publikacji: 07.08.2017

 

Poniżej znajdziecie film promocyjny firmy IsoVox prezentujący możliwości przenośnej kabiny. Jeśli jesteście zainteresowani na You Tube traficie bez trudu na kilka testów tego rozwiązania.

 

 

 

Więcej informacji znajdziecie na stronie producenta: isovoxbooth.com

 

Przypominamy, że to nie jest jedyna propozycja jaką ma dla lektorów rynek. I wcale nie najtańsza. W serwisie Thomann.de kabina IsoVox kosztuje około 3.400 PLN.

 

 

 

Dodaj komentarz

Zaloguj się albo zarejestruj aby dodać komentarz

donos, kontakt

źródło: m-audio.com

Firma M-Audio przygotowała kolejną odsłonę swojego zestawu dla wokalistów. M-Track 2X2 Vocal Studio Pro to kompletny system do nagrywania głosu wzbogacony o pakiet oprogramowania.

źródło: mbspro.pl

Polski dystrybutor producenta mikrofonów Earthworks, firma MBS Pro przygotowała specjalny rabat na urządzenia amerykańskiej manufaktury. Trzeba się spieszyć, bo promocja trwa tylko do końca kwietnia.

TEC to jedne z najbardziej prestiżowych nagród w branży, istnieją od 1985 roku. Przyznawane są w wielu kategoriach, ale nas najbardziej interesują dwie – mikrofony studyjne i przedwzmacniacze mikrofonowe.