Strona główna >> Tech News >> Aston w Audiostacji

źródło: astonmics.com

Aston - nowa marka mikrofonów, która pojawiła się w tym roku na targach National Association of Music Merchants w USA, ma już polskiego dystrybutora.

Informacja dystrybutora:

Aston Microphones to marka wysokiej klasy produktów do współczesnego studia nagrań. Ta nowa marka stworzona została przez Jamesa Younga (dawniej sE Electronics) przy współpracy z Andym Munro (dawniej Dynaudio, obecnie MunroSonic) i koncentruje się na produktach do współczesnego studia nagrań.

W ofercie znajdziemy mikrofony pojemnościowe Origin i Spirit, które potwierdzają bardzo wysokie aspiracje założycieli. Wyrafinowany stylowy kształt daje mikrofonom pofalowana siatka kryjąca wbudowany pop filtr otaczający główkę. Mikrofon jest do tego stopnia odporny na wstrząsy, że można go używać bez uchwytu elastycznego. Doskonałe brzmienie zapewnia przemyślana konstrukcja i specjalnie zaprojektowane kapsuły oraz elektronika. Origin ma charakterystykę kardioidalną, natomiast Spirit może ją zmieniać od dookolnej przez kardioidalną do ósemkowej. Oba świetnie rejestrują wokal i gitarę, choć Spirit jest bratnią duszą także innych instrumentów.

 Na świecie mikrofony Aston, choć są produktami stosunkowo nowymi (debiut podczas tegorocznych targów NAMM w USA), zyskały już ogromne uznanie:
„Mikrofony naprawdę przyciągające uwagę”,
„Origin brzmi szalenie dobrze”,
„Charakterystyka ósemkowa Spirita jest cudnie symetryczna”.

Najznakomitsi producenci porównują mikrofony Aston do najdroższych klasyków.
Mikrofony Aston są zaprojektowane i wyprodukowane w Wielkiej Brytanii.

Wiecej informacji oraz katalog produktow znajdziecie na stronach firmy Audiostacja.pl

 

 

Dodaj komentarz

Zaloguj się albo zarejestruj aby dodać komentarz

donos, kontakt

źródło: isovoxbooth.com

Na rynku pojawiła się nowa wersja mini kabiny nagraniowej szwedzkiej firmy IsoVox. Rozwiązanie nie jest tanie, ale to realna alternatywa dla pełnowymiarowej klatki lektorskiej.

źródło: m-audio.com

Firma M-Audio przygotowała kolejną odsłonę swojego zestawu dla wokalistów. M-Track 2X2 Vocal Studio Pro to kompletny system do nagrywania głosu wzbogacony o pakiet oprogramowania.

źródło: mbspro.pl

Polski dystrybutor producenta mikrofonów Earthworks, firma MBS Pro przygotowała specjalny rabat na urządzenia amerykańskiej manufaktury. Trzeba się spieszyć, bo promocja trwa tylko do końca kwietnia.