Próba mikrofonu
PRÓBA MIKROFONU

Rodzina i znajomi mówią, że masz fajny głos. Marzysz o pracy lektora, ale brakuje Ci pewności i doświadczenia? Sprawdź się tutaj! Wykup wizytówkę, poddaj się ocenie odwiedzających, zostaw namiar do siebie. Kto wie, być może wpadniesz komuś w ucho!

Dzień dobry. Nazywam się Jan Ziarnicki. Mieszkam w Gdańsku, studiuję dziennikarstwo. Dopiero rozpoczyna swoją pracę nad emisja głosu. Brak doświadczenia nadrabiam entuzjazmem i chęcią dalszego rozwoju w tym kierunku. Wiele razy słyszałem opinie że mam „radiowy" głos, dlatego postanowiłem poddać go profesjonalnej ocenie. Zapraszam do przesłuchania i komentowania moich próbek.

 

 

Próbki audio

00:00/00:00
  1. Próbka nagrania użytkownika 1
  2. Próbka nagrania użytkownika 2
  3. Próbka nagrania użytkownika 3

Oceń próbkę

0 (0 głosów)
Vote up!
Vote down!

Komentarze (2)

2017-06-06 me_wash

Wszystkie z trzech próbek brzmią bardzo podobnie. Ciekawy tembr, jednak sama emisja pozostawia wiele do życzenia. Warto pochylić się nad urozmaiceniem interpretacji tekstów oraz poważnie potraktować ćwiczenia dykcji. Proszę się nie zniechęcać - postawić sobie cel i wytrwale ćwiczyć, ćwiczyć i jeszcze raz ćwiczyć.

2017-06-26 tomekb

Nudno straszliwie i montonnie. Serio, zasnąłbym po 5 minutach. Naprawdę sporo pracy nad dykcją i intonacją. Ale tembr rzeczywiście "radiowy". Warto szlifować.

Zawodowcy do wynajęcia

reklama

Agencja MediaNawigator.com