Próba mikrofonu
PRÓBA MIKROFONU

Rodzina i znajomi mówią, że masz fajny głos. Marzysz o pracy lektora, ale brakuje Ci pewności i doświadczenia? Sprawdź się tutaj! Wykup wizytówkę, poddaj się ocenie odwiedzających, zostaw namiar do siebie. Kto wie, być może wpadniesz komuś w ucho!

"Mam na imię Anna i jestem studentką filologii rosyjskiej w Krakowie. Odnośnie do branży lektorskiej bądź nawet pokrewnej, nie mogę się pochwalić absolutnie żadnym osiągnięciem. Nigdy zresztą do takich nie aspirowałam, raczej nisko oceniając swoje predyspozycje. Ostatnio jednak często słyszę komplementy na temat swojego głosu, ale pochlebcy nie są znawcami w tej dziedzinie. Postanowiłam więc skorzystać z możliwości, jaką oferuje portal – tym bardziej, że dobrze brzmiąca mowa to coś, na czym można skorzystać na prawie każdej płaszczyźnie".

 

Próbki audio

00:00/00:00
  1. Próbka nagrania użytkownika 1
  2. Próbka nagrania użytkownika 2

Oceń próbkę

0 (0 głosów)
Vote up!
Vote down!

Komentarze (4)

2019-02-28 me_wash

Barwa nawet ciekawa, ale jedno nagranie to zdecydowanie za mało, by coś powiedzieć. Jedyne co to na pewno kłopot z oddechem no i warto załapać sie na jakieś zajęcia z emisji.

2019-02-28 Przemysław Strzałkowski

Tak, ciekawa barwa głosu. I czyta Pani nieco... sennie? To nie docinek, ale spostrzeżenie, wrażenie "inności" Pani czytania, przez ową "senność" łagodnego, nieco kołyszącego. Poprzez skojarzenie z melodią języka rosyjskiego przychodzi mi myśl, że ciekawie mogłaby brzmieć poezja rosyjska w Pani interpretacji. Bo - jak Pani na pewno wie ;) - rosyjskich poetów słucha się świetnie, gdy czytają swe wiersze.

A wzmocnienie brzmienia przez zajęcia z emisji nigdy nie zaszkodzi.

2019-03-02 Si®

Ma Pani ładny tebr i dykcję. I to tyle plusów. Choć to i tak zdecydowanie więcej niż ogromna większość ludzi w tym dziale. Interpretacja: raz, dwa, trzy,  raz, dwa, trzy. Monotonia i nuda.

2019-03-12 Brulo1

Barwa głosu jak i dykcja podobają mi się.
Moim zdaniem ospały sposób interpretacji jest dobry i zły zarazem.
Dobry, ponieważ można się wyciszyć i wsłuchać.
Zły, ponieważ czuć tak trochę monotonię.
Warto wybrać się na zajęcia z emisji i proszę się nie zniechęcać.
Pozdrawiam.

Studio Medianawigator.com

reklama

Agencja MediaNawigator.com