Strona główna >> Talenty >> Super Marcin

źródło: archiwum użytkownika

Super Marcin
Urodzony w 1984 r. miłośnik dźwięku i dobrej uczty muzycznej. Ukończył socjologię™, jednak tematyka dźwięku, zarówno w formie pracy studyjnej - przy mikrofonie, jak i pracy przy obsłudze dźwięku koncertów plenerowych, zdominowała jego aktywność.
Pracuje w swoim studiu nad produkcjami i gotów jest do podejmowania nowych zleceń i współpracy z firmami, instytucjami, rozgłośniami radiowymi i stacjami telewizyjnymi. Zainteresowanych współpracą zaprasza do kontaktu: marcin.super.lektor@gmail.com
Próbki audio:
Próbka nagrania użytkownika

Komentarze

tomekb
18.07.2011

Szczerze mó‚wiąc zatrzymała mnie ta pró‚bka na dłużej. Po pierwsze trzeba zwró‚cić uwagę™ na jakość nagrania. Wyró‚żnia się™ pozytywnie z zebranego tu grona kandydató‚w. Sam tembr nie powala, ale to nie o to tu chodzi. Neutralny to dobre określenie i nie pejoratywne. Materiał bardzo dobrze dobrany do głosu, bo to nie jest tembr do wszystkiego. Mamy przykład całkiem zgrabnie przeczytanego ofa. Moim zdaniem opró‚cz delikatnych poprawek akcentowych i momentami delikatnej hiperpoprawności nie ma się™ do czego przyczepić. Jedyne czego może brakować to pewnego rodzaju pewności siebie w tembrze, zdecydowania, któ‚re musi przyjść z czasem, w trakcie pracy. Mam nadzieję™, że złapiesz kilka zleceń przez tę™ wizytó‚wkę™ lub inne źró‚dła i jeśli się™ nie mylę™ za jakiś czas możesz startować w zawodzie.

Dodaj komentarz

Zaloguj się albo zarejestruj aby dodać komentarz

donos, kontakt

Zobacz także:

źródło: materiały własne użytkownika

Pan Piotr już posiada doświadczenie jako konferansjer i lektor. Teraz postanowił przesłać swoje demo do nas. Posłuchajcie sami i oceńcie.

źródło: materiały własne użytkownika

Miłośniczka bajek o charakterystycznym tembrze przedstawiająca się jako Rudy Głos. Posłuchajcie Aleksandry i pomóżcie jej podjąć decyzję czy w jej przypadku warto myśleć o lektorce. Zapraszamy.

źródło: materiały własne użytkownika

Szesnastolatka, finalistka konkursu "Warszawska Syrenka". Gratulujemy i trzymamy kciuki. Zapraszamy do przesłuchania nagrania.