Próba mikrofonu
PRÓBA MIKROFONU

Rodzina i znajomi mówią, że masz fajny głos. Marzysz o pracy lektora, ale brakuje Ci pewności i doświadczenia? Sprawdź się tutaj! Wykup wizytówkę, poddaj się ocenie odwiedzających, zostaw namiar do siebie. Kto wie, być może wpadniesz komuś w ucho!

"Dopiero zaczynam przygodę z poznawaniem swojego głosu. Odkrywam jego możliwości i staram się wyeliminować niedoskonałości. Droga przede mną jeszcze długa, ale jestem rocznik '94, wszystko jeszcze przede mną. Zdecydowałem odświeżyć profil, ponieważ udało mi się nagrać materiały w profesjonalnym studiu, podczas warsztatów lektorskich. A zdecydowałem się na "wizytówkę" na tej stronie, ponieważ w przyszłości chcę pracować głosem. Nie wiem jeszcze co to będzie i gdzie to będzie, w każdym bądź razie głowę mam pełną planów - na pewno nie będę nauczycielem ani politykiem, to nie moja droga :) Dziękuję za komentarz (na razie jeden) i liczę na więcej. Co prawda już wiem nad czym muszę popracować, natomiast wskazówek nigdy za wiele.
Pozdrawiam i zachęcam wszystkich do spełniania swoich planów życiowych".

 

01.07.2019

Pan Adam jest z nami od ponad 3 lat! W tym czasie wciąż działa, rozwija się i ćwiczy. Ma w sobie wiele determinacji. Jego sposób czytania (a nawet wygląd) zmienił się na tyle, że warto było poddać wizytówkę gruntownemu odświeżeniu.
Zatem prezentuje nowe nagrania, apelując, by w opiniach "walić prosto z mostu". I dodaje, zwracając się do innych użytkowników: "Działajcie, wierzcie w siebie. Do usłyszenia".

 

 

 

Próbki audio

00:00/00:00
  1. Próbka nagrania użytkownika 1
  2. Próbka nagrania użytkownika 2
  3. Próbka nagrania użytkownika 3

Oceń próbkę

0 (0 głosów)
Vote up!
Vote down!

Komentarze (1)

2016-06-07 tomekb

 

Dzień dobry! Adamie czytasz dobrze, ale mam na myśli tylko i wyłącznie to, że słychać, ze rozumiesz to co czytasz, umiesz odpowiednio postawić przecinki, rozłożyć akcenty itp. Niestety głosowo i dykcyjnie, brakuje Ci jeszcze bardzo dużo. Jeśli ktoś Ci mówi, że masz głos jak z radia, to mam wrażenie, że chodzi mu nie tyle o Twój tembr czy dykcję, a raczej o sposób czytania. Lektorka moim zdaniem raczej nie, bardziej reporterka. Ale kto wie, może się wyciągniesz :)

 

Studio Medianawigator.com

reklama

Agencja MediaNawigator.com

Powered by:

Bank głosów Mikrofonika.net

reklama