Próba mikrofonu
PRÓBA MIKROFONU

Rodzina i znajomi mówią, że masz fajny głos. Marzysz o pracy lektora, ale brakuje Ci pewności i doświadczenia? Sprawdź się tutaj! Wykup wizytówkę, poddaj się ocenie odwiedzających, zostaw namiar do siebie. Kto wie, być może wpadniesz komuś w ucho!

Urodziłem się w 1990 roku, pochodzę z Kołobrzegu. Aktualnie mieszkam i nagrywam w Trójmieście. Na koncie mam udział w ogólnopolskiej kampanii reklamowej emitowanej na antenie RMF FM, Radio Zet, Radiowej Trójki, a także w lokalnych stacjach radiowych. Stawiam na rozwój, ciągle pracuję nad tym, by związać przyszłość z pracą głosem. Zapraszam do przesłuchania próbek audio.
 
Osoby zainteresowane współpracą proszę o kontakt mailowy, telefoniczny bądź za pośrednictwem tego serwisu.
 
slomcinski@gmail.com
Tel. 883 082 883
 

Próbki audio

00:00/00:00
  1. Próbka nagrania użytkownika 1
  2. Próbka nagrania użytkownika 2
  3. Próbka nagrania użytkownika 3
  4. Próbka nagrania użytkownika 4

Oceń próbkę

1 (1 głos)
Vote up!
Vote down!

Komentarze (1)

2016-06-06 tomekb

 

Cześć Adrian, Twój głos jest na pewno ciekawy, angażuje słuchacza, ma przyjemne doły itp itd. Ten tembr nadaje się do lektorki. Moja rada: teraz odpuść brzmienie a skup się na treści. Zadbaj o końcówki, bo niebezpiecznie zbliżasz się do monotonnego kończenia zdań na tym samym tonie i popracuj nad lekkością interpretacji. Twój przekaz będzie pełny wtedy gdy nikt nie usłyszy, że się starasz. Do tego trzeba wrzucić trochę na luz. Oczywiście pozorny, bo tak naprawdę nadal trzymamy rękę na pulsie, tylko słuchacz się tego nie domyśla. Następny level przed Tobą. Trzymam kciuki.

 

Studio Medianawigator.com

reklama

Agencja MediaNawigator.com

Powered by:

Bank głosów Mikrofonika.net

reklama