Próba mikrofonu
PRÓBA MIKROFONU

Rodzina i znajomi mówią, że masz fajny głos. Marzysz o pracy lektora, ale brakuje Ci pewności i doświadczenia? Sprawdź się tutaj! Wykup wizytówkę, poddaj się ocenie odwiedzających, zostaw namiar do siebie. Kto wie, być może wpadniesz komuś w ucho!

Słowo przewija się w mojej pracy od świtu do północy, ale głównie w formie pisanej, ponieważ od ponad 20 lat pracuję jako redaktor. Piszę, poprawiam, tworzę projekty na potrzeby wydawnictw, www, ale też własne. Największą pasją i tęsknotą zarazem pozostaje jednak praca głosem…

Epizody radości w postaci pracy w Trójce 15 lat temu, nagranie komunikatów do wielu wind w Polsce, żeby – mam nadzieję – uprzyjemnić nieco życie pacjentom szpitali, opracowywanie tekstu do 60 filmów o drapieżnikach dla pani Krystyny Cz., przygoda wokalna z SP Records, pojedyncze reklamy, dawno nieaktualna karta mikrofonowa, kursy pod okiem panów Matula czy Jabłońskiego, nagranie w ramach projektu Fundacji Słowo i Kropka. To wszystko cieszy nie-sa-mo-wi-cie, ale za każdym razem pozostawia też nie-wia-ry-god-ny niedosyt…

Kiedy siadam przed mikrofonem, świat przestaje istnieć, a ja – mówiąc kolokwialnie – jaram się jak małe dziecko. Marzę o tym, by zamiast pisać od rana do nocy, czytać, czytać & jeszcze raz czytać. Być może znajdą się tacy, którzy stwierdzą, że miło się tego słucha i zechcą nadstawić uszu na dłużej? ;)

Kontakt: www.dobryredaktor.pl
Mail: kontakt@dobryredaktor.pl

 

Próbki audio

00:00/00:00
  1. Próbka nagrania użytkownika 1
  2. Próbka nagrania użytkownika 2
  3. Próbka nagrania użytkownika 3

Oceń próbkę

0 (0 głosów)
Vote up!
Vote down!

Komentarze (2)

2020-06-12 Przemysław Strzałkowski

Kłaniam się,

Przede wszystkim proszę przyjąć wyrazy uznania za dykcję. Słyszę każ-dą-li-te-rę. Tak dobrze każdą literę słyszę, że prawie widzę. Głos: niski, wchodzący miło w uszy, lekko piaskowy, ale nie żużlowy - w sam raz.

Myślę, że Krystyna Czubówna może się czuć zagrożona :)

2020-06-12 Anka Ryźlak

Zamiast kremu z filtrem użyłam dziś balsamu, bardzo dziękuję za jego dostarczenie;)

Studio Medianawigator.com

reklama

Agencja MediaNawigator.com

Powered by:

Bank głosów Mikrofonika.net

reklama