Próba mikrofonu
PRÓBA MIKROFONU

Rodzina i znajomi mówią, że masz fajny głos. Marzysz o pracy lektora, ale brakuje Ci pewności i doświadczenia? Sprawdź się tutaj! Wykup wizytówkę, poddaj się ocenie odwiedzających, zostaw namiar do siebie. Kto wie, być może wpadniesz komuś w ucho!

Parokrotnie w swoim (chyba krótkim) życiu usłyszałem: "powinieneś zrobić pożytek ze swojego głosu". A zatem spróbuję zrobić. Jestem nastawiony na naukę, proszę o opinie i wskazówki.

 

2020.05.05

Pan Tomasz poprosił o zmiany w wizytówce. Od dziś - nowe zdjęcie oraz nowe próbki 1 i 2 ( red.)

 

2020.06.08
I jeszcze jedna zmiana. Dotychczasową próbkę 2 zastąpiła nowa narracja (red.)

 

Próbki audio

00:00/00:00
  1. Próbka nagrania użytkownika 1
  2. Próbka nagrania użytkownika 2
  3. Próbka nagrania użytkownika 3

Oceń próbkę

0 (0 głosów)
Vote up!
Vote down!

Komentarze (2)

2020-04-06 Przemysław Strzałkowski

Głos młody, czysty i świeży - myślę, że może się podobać w wielu produkcjach reklamowych. A zwłaszcza w spotach mających na celowniku właśnie młody target. Podejrzewam, że uczy się Pan poprzez "podsłuchiwanie" reklam i tego, jakich sztuczek używają inni (próbka 3). I dobrze. Udało się tutaj uzyskać pogodę w głosie, która - poza czytaniem dynamicznym - jest w spotach najczęściej poszukiwana.

Nie bardzo wiem, co myśleć o próbce 1. Moim pierwszym wrażeniem było podejrzenie o manieryzm, rodzaj egzaltacji, którego obawiałem się w kolejnych próbkach. Cóż, jeżeli był to zabieg celowy, doradzałbym go nie nadużywać. W (moim) odbiorze szybko stał się drażniący. To podwijanie prawie wszystkich słów w górę... Prawie zawsze dobrze działa zasada: mniej znaczy więcej ;) 

2020-04-15 me_wash

Fajny tembr, jednak słychać za duży nacisk na "bycie lektorem" tj przeciągnięte końcówki, usilne obniżanie tembru. Słychać, że ma Pan też jakieś zdolności interpretacyjne. Nie pozostaje nic jak ćwiczyć i starać się pozbyć manier, o których wspomina mój przedmówca. Powodzenia i pozdrowienia!

Studio Medianawigator.com

reklama

Agencja MediaNawigator.com

Powered by:

Bank głosów Mikrofonika.net

reklama