Próba mikrofonu
PRÓBA MIKROFONU

Rodzina i znajomi mówią, że masz fajny głos. Marzysz o pracy lektora, ale brakuje Ci pewności i doświadczenia? Sprawdź się tutaj! Wykup wizytówkę, poddaj się ocenie odwiedzających, zostaw namiar do siebie. Kto wie, być może wpadniesz komuś w ucho!

Jestem wokalistką i dyplomantką Wydziału Aktorskiego Łódzkiej Szkoły Filmowej. W dzieciństwie tak pięknie czytano mi bajki, że teraz ja chcę czytać je innym.

W szkolnym teatrze grywałam przeróżne role – od młodej Iriny w „Trzech Siostrach”, poprzez Bałuciarę Ewelinę w „Pomysłowych Mebelkach z Gąbki” aż do starej wiejskiej Pani Robak w dramacie „Zagłada Ludu, czyli moja wątroba jest bez sensu”. W filmie obsadza się mnie w rolach równie charakterystycznych. Grałam i dziecięce porażenie mózgowe, i robota, i autystyczną wiedźmę. Dubbingowałam również zmysłowego czarnego kota, który oprowadza gości w wirtualnym spacerze po PWSFTviT ("Kampus" w reż. Wacława Mikłaszewskiego).

Zawsze kiedy siadam do mikrofonu przypomina mi się, jak tata czytał mi „Hobbita” i strasznym głosem improwizował pieśni krasnoludów. To było magiczne. Chciałabym trochę tej magii oddać innym. Wyczarowywać światy.

 

Próbki audio

00:00/00:00
  1. Próbka nagrania użytkownika 1
  2. Próbka nagrania użytkownika 2
  3. Próbka nagrania użytkownika 3

Oceń próbkę

0 (0 głosów)
Vote up!
Vote down!

Komentarze (2)

2019-11-19 me_wash

Zdjęcie fantastyczne, ale nie o tym. Ładna barwa, fajna dykcja. Jeśli miałbym się o coś przyczepić, to może warto popracować nad oddechem, poza tym nie mam zastrzeżeń. Trzeba jednak pamiętać, że praca lektora to nie tylko audiobooki. Są to też reklamy itp. Jestem ciekaw spektrum interpretacji, ale chyba nie powinienem się o to martwić :) Powodzenia i pozdrowienia!

2019-12-09 Przemysław Strzałkowski

Sądzę, że Pani wizytówka nie będzie służyć do zbierania opinii w sensie wskazówek, porad i głosów krytycznych, a będzie - już jest - raczej internetowym "biletem promocyjnym". Słychać, że jest warsztat (cóż, szkoła zobowiązuje). Co do oddechu, o którym wspomina me_wash - zapewne sama Pani dobrze wie, że w nagraniach może on grać na równi ze słowem i ciszą. (W reklamie jest eliminowany, wycinany całkowicie, reklama jest "sterylna". Ale spróbujmy powycinać wszystkie oddechy z audiobooka - powstanie wrażenie, że czyta robot, a nie człowiek). Jednak nadmiar słyszalnego oddechu czy pojawianie się go w nieodpowiednich miejscach warto eliminować, panować nad tym.

A propos reklam - po wysłuchaniu próbki 2 jestem dziwnie spokojny o Pani powodzenie w reklamach ;)

Tata też mi czytał lub opowiadał, gdy byłem dzieckiem. To zostaje głęboko i na zawsze, doskonale Panią rozumiem. Proszę "wyczarowywać światy" :)

Studio Medianawigator.com

reklama

Agencja MediaNawigator.com

Powered by:

Bank głosów Mikrofonika.net

reklama