Próba mikrofonu
PRÓBA MIKROFONU

Rodzina i znajomi mówią, że masz fajny głos. Marzysz o pracy lektora, ale brakuje Ci pewności i doświadczenia? Sprawdź się tutaj! Wykup wizytówkę, poddaj się ocenie odwiedzających, zostaw namiar do siebie. Kto wie, być może wpadniesz komuś w ucho!

Jestem wokalistką i dyplomantką Wydziału Aktorskiego Łódzkiej Szkoły Filmowej. W dzieciństwie tak pięknie czytano mi bajki, że teraz ja chcę czytać je innym.

W szkolnym teatrze grywałam przeróżne role – od młodej Iriny w „Trzech Siostrach”, poprzez Bałuciarę Ewelinę w „Pomysłowych Mebelkach z Gąbki” aż do starej wiejskiej Pani Robak w dramacie „Zagłada Ludu, czyli moja wątroba jest bez sensu”. W filmie obsadza się mnie w rolach równie charakterystycznych. Grałam i dziecięce porażenie mózgowe, i robota, i autystyczną wiedźmę. Dubbingowałam również zmysłowego czarnego kota, który oprowadza gości w wirtualnym spacerze po PWSFTviT ("Kampus" w reż. Wacława Mikłaszewskiego).

Zawsze kiedy siadam do mikrofonu przypomina mi się, jak tata czytał mi „Hobbita” i strasznym głosem improwizował pieśni krasnoludów. To było magiczne. Chciałabym trochę tej magii oddać innym. Wyczarowywać światy.

 

Próbki audio

00:00/00:00
  1. Próbka nagrania użytkownika 1
  2. Próbka nagrania użytkownika 2
  3. Próbka nagrania użytkownika 3

Oceń próbkę

0 (0 głosów)
Vote up!
Vote down!

Brak komentarzy

Studio Medianawigator.com

reklama

Agencja MediaNawigator.com