Próba mikrofonu
PRÓBA MIKROFONU

Rodzina i znajomi mówią, że masz fajny głos. Marzysz o pracy lektora, ale brakuje Ci pewności i doświadczenia? Sprawdź się tutaj! Wykup wizytówkę, poddaj się ocenie odwiedzających, zostaw namiar do siebie. Kto wie, być może wpadniesz komuś w ucho!

Mój głos jest wyrazem moich uczuć i emocji odkąd pamiętam. Całe życie śpiewam i było to zajęcie, które towarzyszyło mi zarówno w tych dobrych, jak i złych momentach życia. Niestety nie chciałam światu ujawnić swojego talentu, ponieważ wydawało mi się, że to nic nadzwyczajnego. Ograniczało się to więc do śpiewania w zaciszu domowym.

Będąc na studiach wykonywałam projekt na jeden z przedmiotów, w którym należało podłożyć swój głos w celu wyjaśnienia zadania. Spośród wszystkich projektów, mój został wyróżniony. Usłyszałam, że mam ciekawą i miłą dla ucha barwę głosu oraz nienaganną dykcję. Zostałam więc poproszona o czytanie podręczników multimedialnych, które moja uczelnia wtedy tworzyła. Uczyłam się wtedy w zupełnie innym kierunku, więc pracę z głosem potraktowałam jedynie jako jednorazową przygodę.

Dziś, po kilku latach wracam do tematu, ponieważ uznałam, że w życiu należy robić to, co sprawia nam przyjemność, a nie to, co ktoś nam narzuci. Praca z głosem to zdecydowanie to, co sprawia mi przyjemność i chciałabym się w tym doskonalić. Od kilku miesięcy chodzę regularnie na lekcje śpiewu oraz zajęcia z emisji głosu. Być może mam mylne przeczucie, że się do tego nadaję, jednak jeśli nie spróbuję, to się nie dowiem :)

 

Próbki audio

00:00/00:00
  1. Próbka nagrania użytkownika 1
  2. Próbka nagrania użytkownika 2
  3. Próbka nagrania użytkownika 3

Oceń próbkę

0 (0 głosów)
Vote up!
Vote down!

Brak komentarzy

Studio Medianawigator.com

reklama

Agencja MediaNawigator.com

Powered by:

Bank głosów Mikrofonika.net

reklama