Próba mikrofonu
PRÓBA MIKROFONU

Rodzina i znajomi mówią, że masz fajny głos. Marzysz o pracy lektora, ale brakuje Ci pewności i doświadczenia? Sprawdź się tutaj! Wykup wizytówkę, poddaj się ocenie odwiedzających, zostaw namiar do siebie. Kto wie, być może wpadniesz komuś w ucho!

   Często słyszałam, „masz fajny głos”, więc zabrałam się za to i jestem! Jest to mój pierwszy raz w tej dziedzinie, jakiej jest dubbing . Pierwsze koty za płoty! Uwielbiam pracować głosem i pobudzać nim innych do działania. Mam nadzieję, że moja energia w głosie będzie mile widziana. Uczęszczam do koła teatralnego oraz biorę udział w licznych konkursach recytatorskich z sukcesami.
Chętnie wzięłabym udział w  kursach dziennikarsko – dubbingowych i dowiedziała się, czy w ogóle się do tego nadaje a liczę, że tak .
Otwarta na wszelkie uwagi i opinie, które pomogą mi w dalszym kształceniu się w tej dziedzinie.  ;)


Zainteresowanych  kontaktem ze mną zapraszam na: kasia@jastrzebie.biz

 


 

Próbki audio

00:00/00:00
  1. Próbka nagrania użytkownika 1
  2. Próbka nagrania użytkownika 2

Oceń próbkę

0 (0 głosów)
Vote up!
Vote down!

Komentarze (1)

2015-06-08 tomekb

Droga Kasiu. Na początek złe wiadomości: do poprawienia jest jeszcze masa mniej lub bardziej poważnych błędów dykcyjnych i warsztatowych. Nie możesz przysyłać próbki, w której wystepuje nieznane nikomu słowo "ryboustwo" :) To są koszmarki dykcyjne, które bolą w każdym uchu. Zwróć też uwagę na to, że Twój styl nie tylko nie pasuje do niektórych tekstów, a nawet w wielu wypadkach może męczyć. Musisz się pilnować by nie wpadać w monotonię. Ale za żadne skarby nie możesz się tym zrażać, bo masz kosmicznie fajny tembr, który zainteresuje na pewno wielu realizatorów i reżyserów. Słychać pogodę, energię i naturalność. Mnie się bardzo podoba :)

Studio Medianawigator.com

reklama

Agencja MediaNawigator.com

Powered by:

Bank głosów Mikrofonika.net

reklama