Próba mikrofonu
PRÓBA MIKROFONU

Rodzina i znajomi mówią, że masz fajny głos. Marzysz o pracy lektora, ale brakuje Ci pewności i doświadczenia? Sprawdź się tutaj! Wykup wizytówkę, poddaj się ocenie odwiedzających, zostaw namiar do siebie. Kto wie, być może wpadniesz komuś w ucho!

Ot tak, za namową przyjaciół nagrałem demo, bardziej dla żartu i tak proszę do tego podchodzić.
Od jakiegoś czasu moja znajoma wierci mi dziurę w brzuchu, że mój głos nadaje się do radia i powinienem spróbować tam swoich sił, gdyż ponoć wiele osób chciałoby mnie słuchać. Czekam na Państwa opinie, by w końcu przestała mnie męczyć z tym głosem. :D

 

 

Próbki audio

00:00/00:00
  1. Próbka nagrania użytkownika 1
  2. Próbka nagrania użytkownika 2

Oceń próbkę

0 (0 głosów)
Vote up!
Vote down!

Komentarze (5)

2017-12-05 Karo Lina

Więcej wiary... Ma Pan ciekawą barwę głosu.

2017-12-06 DirkDiggler

Panie Marku! Przysłana próbka to niestety za mało - nie jestem nawet w stanie z grubsza określić jaki ma Pan tembr. Zachęcam do dosłania próbki, gdzie czyta Pan jakiś fragment.

2017-12-09 Si®

Panie Marku, coś czuję że z Pana jest fajny chop. Głos do nocnych radiowych audycji. Także Pan wybaczy, ale ja tego maila nie wyślę :)

2017-12-30 Marecki

Dzięki serdeczne za komentarze. Podchodzę do siebie z dużym dystansem, dlatego nie będą mnie bolały słowa krytyki, na które czekam. Śmiało :)

2018-02-26 me_wash

Chciałbym napisać coś więcej niż moi przedmówcy, jednak ciężko jest cokolwiek ocenić na podstawie przesłanych próbek - proszę podesłać jakieś czytanie, cokolwiek. Narracje, może jakąś reklamę. Poza tym zgadzam się ze stwierdzeniem, że głos nadaje się do nocnych audycji radiowych. Gratuluję dystansu, gratuluję poczucia humoru i dostatecznej odwagi na wrzucenie tutaj próbek, ale to ciągle za mało :) Czekam na więcej. Pozdrowienia! 

Zawodowcy do wynajęcia

reklama

Agencja MediaNawigator.com