Próba mikrofonu
PRÓBA MIKROFONU

Rodzina i znajomi mówią, że masz fajny głos. Marzysz o pracy lektora, ale brakuje Ci pewności i doświadczenia? Sprawdź się tutaj! Wykup wizytówkę, poddaj się ocenie odwiedzających, zostaw namiar do siebie. Kto wie, być może wpadniesz komuś w ucho!

Twierdzi, że najlepiej czuje się w krótkich formach. Zdaje sobie sprawę, że przed nim jeszcze sporo pracy, ale nigdy nie traci nadziei. Czy los się do niego uśmiechnie?

To zależy również od Was - porady służące doskonaleniu warsztatu na pewno się przydadzą :)

 

Próbki audio

00:00/00:00
  1. Próbka nagrania użytkownika 1
  2. Próbka nagrania użytkownika 2
  3. Próbka nagrania użytkownika 3

Oceń próbkę

0 (0 głosów)
Vote up!
Vote down!

Komentarze (1)

2019-01-15 Przemysław Strzałkowski

Sądząc po tych próbkach jestem ciekaw, jak sprawdziłby się Pan jako VO w reportażu lub dokumencie. Wydaje się, że potencjał jest - wsparty już doświadczeniem w pracy radiowej, zgadłem? ;)

Może warto spróbować przebicia się w jakimś ośrodku tv w Pańskim regionie? Reportaż, dokument, felieton... często te rzeczy dziennikarze/redaktorzy ogarniają sobie sami. Ale bywa, że po pierwszych udanych podejściach można się zaczepić, zdobyć przyczółek, a potem iść dalej.

Zastanawia mnie u Pana specyficzny przydech na końcach zdań. BTW, jak Pan to robi? :D  To upuszczanie resztki powietrza razem z kropką zdecydowanie trzeba wyeliminować. Łatwo pewnie nie będzie, bo zdaje się, że to już nawyk... ale trzeba.

Moim zdaniem fajnie, że zaistniał Pan w tym dziale!

Zawodowcy do wynajęcia

reklama

Agencja MediaNawigator.com