Próba mikrofonu
PRÓBA MIKROFONU

Rodzina i znajomi mówią, że masz fajny głos. Marzysz o pracy lektora, ale brakuje Ci pewności i doświadczenia? Sprawdź się tutaj! Wykup wizytówkę, poddaj się ocenie odwiedzających, zostaw namiar do siebie. Kto wie, być może wpadniesz komuś w ucho!

"Moja przygoda z pracą lektorską to zupełnie nowy, ale nie aż taki nowy pomysł. Próbki to tak naprawdę fragment książki, którą piszę dla gdyńskiej oficyny. Gdy pisanie samo w sobie stawało się nużące, pomyślałem, że poczytam na głos by dodać nieco tchu całej historii. A nuż wpadnie do głowy coś ciekawego ;) No i trafiłem tutaj.

Powieść pisana jest na zasadzie dziesięciu bohaterów, każdy rozdział z perspektywy innego, w stylu brytyjskich "Kumpli". Mam więc pole do popisu, jeżeli chodzi o wczuwanie się w poszczególne role w dialogach. Fantastyczny świat to tylko szczegół, mam straszliwie bujną wyobraźnię, znajomi często wytykają mi szukanie drugiego dna, zawsze mam jakąś odpowiedź czy teorię. Zastanawiałem się od czasu do czasu jakby to było spróbować sił w podkładaniu głosu do bajek bądź gier, równie fantastycznych co książka. Dopiero dzięki pisaniu postanowiłem coś z tą myślą uczynić. No niby proste - zdaję sobie sprawę, że konkurencja jest ogromna, zawsze i wszędzie. Krok do przodu to nie krok do tyłu, no nie?

Poza tym wszystkim pracuję, utrzymuję się z tego co oferuje Polska. Uwielbiam fotografię, a bez muzyki nie przeżyję dnia. W pracy non stop słuchawki i plany jak się wyrwać z południa i podróżować. Lubię pobrzdąkać na gitarce, pośpiewać, czasem wrzucę coś na youtube. Taki twórczy ze mnie koliberek.

Haha! W mailu proszono mnie bym napisał o osiągnięciach. Myślę, że sama ambicja i próby przebicia się to już wielkie osiągnięcie. Jak nawinął Que, "Rozpycham się łokciami stary, bo wiem, że mogę." Zachęcam wszystkich.
Jeśli macie cokolwiek w czym jesteście dobrzy, róbcie to.
Jeśli ktoś powie, że to jest ok, róbcie to.
Jeśli ktoś powie, że nie dacie rady, wiecie co robić.

Łokcie w górę! Miłego odsłuchu!
Pozdro!"

 

 

Próbki audio

00:00/00:00
  1. Próbka nagrania użytkownika 1
  2. Próbka nagrania użytkownika 2
  3. Próbka nagrania użytkownika 3

Oceń próbkę

0 (0 głosów)
Vote up!
Vote down!

Brak komentarzy

Zawodowcy do wynajęcia

reklama

Agencja MediaNawigator.com