Strona główna >> Talenty >> Chudziak Mateusz

źródło: archiwum użytkownika

Chudziak Mateusz
Witam,jestem zapalonym pasjonatem dziesiątej muzy, wychowanym na starych dobrych słuchowiskach radiowej Trójki. Od najmłodszych latek eksperymentowałem z zabawą głosem.

Nie traktowałem tego poważnie, aż do czasów studiów dziennikarskich, gdzie zwrócono mi uwagę™ na pewien potencjał. Jestem kompletnym laikiem w materii lektorskiej, zdającym sobie sprawę™ z niedoskonałości, braku dobrej dykcji i tym podobnych mankamentó‚w. Mimo wszystko wydaję™ mi się™, że posiadam głosową podstawę™, któ‚rą być może da się ™okiełznać i poddać pracy, stąd moja tu obecność i otwartość na sugestie i konstruktywną krytykę™.

Próbki audio:
Próbka nagrania użytkownika 1
Próbka nagrania użytkownika 2
Próbka nagrania użytkownika 3

Komentarze

tomekb
18.02.2013

Ciekawy głos, to się™ nieczę™sto zdarza. Coś w nim jest. chyba chodzi o taki dość oldscoolowy sposó‚b interpretacji. Też jestem fanem Tró‚jki, wię™c i mnie ten klimat leży. Może się™ podobać, ale najbardziej mi pasuje podejście - szczere, bez nadę™cia. Powiem tak - moim zdaniem jest ta podstawa na któ‚rej można by coś zbudować. Komercyjnego potencjału na razie jakoś nie widzę™, ale ogó‚lnie w szeroko poję™tą sztuką słowa warto chyba się™ zajmować, bo mogą być z tego owoce.

Dodaj komentarz

Zaloguj się albo zarejestruj aby dodać komentarz

donos, kontakt

Zobacz także:

źródło: materiały własne użytkownika

Szesnastolatka, finalistka konkursu "Warszawska Syrenka". Gratulujemy i trzymamy kciuki. Zapraszamy do przesłuchania nagrania.

źródło: materiały własne użytkownika

Dobra dykcja, przyjemna barwa - takie słowa na temat swojego głosu słyszał absolwent Wyższej Szkoły Bankowej - Pan Maciej. Czy zgadzacie się z tą opinią?

źródło: materiały własne użytkownika

I kolejny talent, który szlifuje swój glos, by w przyszlości zostać lektorem. Czekamy na komentarze.